Almería – Ath. Bilbao 0:1 (kon.) | Real Madrid – Barcelona 3:1 (kon.) | Valencia – Elche 3:1 (kon.)
Cordoba – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Eibar – Granada 1:1 (kon.)
Cordoba CF
1:1 (0:1)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 25.10.2014, 22:00 • Stadion Nuevo Arcángel, Córdoba • Španělská LaLiga

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji dobrou noc. (00:52:15)

Dnešní utkání je u konce a končí zaslouženou remízou. Oba týmy neměly mnoho šancí a tak je tato remíza opravdu spravedlivá. Hosté dlouho drželi stav 0:1, jenže tři minuty před koncem se díky šťastné brance Xisca prosadili domácí a zápas tak končí výsledkem 1:1

90+3

90+3
    Míč je na půli Córdoby, ale hostům se již nepodaří dostat k zakončení.

90+2
    Domácím nestačí bod za remízu a snaží se dostat do rozhodující šance, ale v tuto chvíli je zastavuje ofsajd.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Střídající hráč však poslal míč příliš daleko a následovat bude odkop od brány Juana Carlose.

90
    Již v devadesáté minutě byl k vidění faul a Granero bude posílat míč do vápna Córdoby.
    XISCO - 1:1

87
    Córdoba právě vstřelila branku!
    Domácí se přeci jen dočkali. Centr do vápna Realu Sociedad se odrazil od tyče přímo do XISCA a míč končí v bráně.

86
    Když už se domácí dostanou do vápna, tak je o šanci připraví nepřesná finálí přihrávka, podobně jako v tomto případě.

85
    Carlos Del Cerro sahá opět do své kapsy a žlutý kartónek ukazuje domácímu Campabadalovi, který fauloval Velu na půlící čáře.

84
    Hru přerušuje další faul domácích, kteří se snaží dostat k míči, ale počínají si při tom příliš důrazně.

83
    Ke konci utkání se hlavní rozhodčí nějak rozjel a další kartu vytahuje pro Nabila Ghilase.

83
    Granero je dalším napomínaným. Hostující hráč příliš protahoval rozehrávku rohu a vidí žlutou kartu.