Děčín – Jindř. Hradec 1:2 (po pr.) | SK Karviná – Vsetín 2:5 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 2:3 (kon.)
Řisuty – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Technika Brno – Přerov 3:2 (po pr.) | Poruba 2011 – Opava 9:2 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 3:1 (pře.) | Kolín – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 5:4 (2:1 po s.n.)
Žďár n/S – Nymburk 5:4 (0:2 po s.n.) | Klatovy – Sokolov 2:7 (kon.) | Tábor – Trutnov 6:1 (kon.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
HC Technika Brno
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 25.10.2014, 17:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ

Je konec, Technika vyrovnala zápas v posledních dvanácti minutách, načež obrat v prodloužení dokonal bomber Petr Štindl. Tímto se s vámi loučím a budu se těšit u dalších hokejových přenosů. (20:23:50)

62:10
    Technika právě vstřelila branku!
    Ale co naplat, je konec! Hráči okamžitě naskákali na led a utvořili vítězné kolečko kolem PETRA ŠTINDLA, který svému týmu vystřelil bod navíc, znovu díky důrazu v brankovišti. Asistence: Tomáš Klimeš.

61:57
    Přerov oslabení srdnatě ubránil a nyní začíná vyrovnaná část nastaveného času.

61:25
    Přerov vyhazuje přes všechny čáry a nahání drahocenné vteřiny.

60:40
    Jurča zavezl puk do třetiny, kde nahrával mezi kruhy na Havíře. Ten měl na holi vítězství, Slovák však pořád drží naděje svého týmu.

60:01
    Pětiminutové prodloužení začalo, Přerov začíná ve třech.

60:01

Už to vypadalo, že by si Přerov mohl odvážet tři body, domácí Havíř s Pargáčem však byli silně proti a poslali zápas do prodloužení, které za malou chvíli začne.

60:00

59:57
    Přerov ještě vyvíjí neskutečný tlak, na který doplácí vyloučením. Za vysokou hůl je vyloučen Zdeněk Sedlák (PRE), který tak svůj tým oslabí do prodloužení.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny, zápas zřejmě bude pokračovat prodloužením.

57:56
    A tlak vygradoval! Po dalším důrazném snažení se v brankovišti to nyní vyšlo JIŘÍMU PARGÁČI a k velkému nadšení domácího publika vyrovnává stav zápasu, dvě minuty před koncem třetí třetiny. Asistence: Jiří Čtvrtníček, Tomáš Klimeš.

57:30
    Havíř se Štindlem si přihrávají kotouč a hledají vhodnou příležitost k rozehrávce.

56:40
    Technika má již málo času na srovnání, její tlak ale začíná gradovat.

55:58
    Vrba si nyní sjel mezi kruhy, kde se dostal k odraženému kotouči. Nenechal ho ale dosednout na led a tak puk končí v ochranné síti.

55:32
    Slovák má nahozený kotouč pevně pod kontrolou a vhazuje se po jeho levici.

54:39
    Znovu zaváhání ze strany rozhodčích, nyní chtěli odpískat icing hostům. Své rozhodnutí ale změnili a vhazuje se ve středu hřiště.

Dominik Turan

Branky a nahrávky: 48. Havíř (Látal, Jurča), 58. Pargáč (Čtvrtníček, Klimeš), 63. Štindl (Klimeš) – 35. Dostálek (Popelka, Goiš), 41. Goiš (Popelka, Dostálek)

HC Technika Brno: Novák (Chvátal) – Habrovec (C), Vrba, Klimeš, Štindl, Odehnal Lukáš, Havíř – Brzobohatý, Pargáč, Jurča, Crhák, Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek, Odehnal Vlastimil, Bustin, Zábranský, Látal. Trenér: Roman Kaňkovský.
    HC ZUBR Přerov: Slovák (Vojtek) – Pala, Osina, Vlček, Janota, Zbořil, Polák, Andrýsek – Školoud, Goiš, Popelka, Dostálek, Šebek, Procházka, Kratochvíl, Málek, Kolář (C), Kratochvil, Sakrajda, Sedlák. Trenér: Petr Dočkal.

Rozhodčí: Netopil – Chocholouš, Mikšík