Československý superpohár v hokejbalu - souhrn dne (kon.)
Liveblog Československého superpoháru v hokejbalu

Sobota 25.10.2014, 08:30Hokejbal

Pro dnešek je to z Kladna všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. (21:12:39)

V Kladně je dnes dobojováno. Dlouhý hokejbalový den nakonec končí se slovenskou příchutí vítězství v hlavním utkání. Nitra obhájila loňské vítězství v ČS Superpoháru. Český hokejbal zaznamenal dnes čtyři vítězství a dvě porážky, které přišly v posledních dvou zápasech dne.

20:00
    Je dobojováno. Vítězem Československého superpoháru 2014 v hlavní kategorii mužů je tým Hbk Nitrianski Rytieri Nitra.

19:57
    Nitra dává gól do prázdné branky a zvyšuje na 4:2.

19:53
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. Kladno se snaží o vyrovnání, ale zatím marně.

19:45
    Po chybě v rozehrávce se přesně trefil útočník Nitry Branislav Thron. Slovenský mistr se ujímá vedení 3:2.

19:40
    Polovina třetí třetiny je už minulostí a stav utkání se stále nezměnil. Kladno hraje s Nitrou smírně 2:2.

19:35
    Třetí třetina se kvůli potížím s časomírou měří ručně na stopkách. Kladno stále hraje s Nitrou 2:2.

19:25
    Začala poslední třetina Československého superpoháru 2014. Kladno zatím hraje s Nitrou 2:2 a je před námi patnáct minut a případně desetiminutové prodloužení.

19:15
    Druhá třetina nabídla hned čtyři branky a je po ní nerozhodný stav 2:2. Za Kladno se trefil Schnaubelt a Pospíšil, na druhé straně Káčer a Hrivnák.

19:10
    Za domácí obranou se objevil zcela osamocený Michal Hrivnák, který se většinou v takových situacích nemýlí a přesně skóroval i nyní. Stav utkání 2:2.