Arouca – Porto 0:5 (kon.) | Nacional – Coimbra 1:0 (kon.) | Estoril – Belenenses 1:2 (kon.)
Sporting – Marítimo 4:2 (kon.) | Braga – Benfica 2:1 (kon.)
GD Estoril Praia
1:2 (0:1)
CF OS Belenenses
Neděle 26.10.2014, 17:00 • Estadio António Coimbra da Mota, Estoril • Portugalská Primeira Liga

Děkuji za sledování on-line přenosu a přeji hezký zbytek nedělního večera. (18:56:59)

Zápas je u konce, hostující celek dnes získal tři body. Domácí fotbalisté sice dokázali v 58. minutě zásluhou Klébera srovnat krok, o tři minuty později se ale trefil Deyverson a jeho gól se ukázal jako rozhodující. Oba týmy ve druhém poločase předvedly lepší výkon, spravedlivější by ale asi byla remíza. Belenenses vyhrál trochu se štěstím, tak to ale ve sportu chodí.

90+4

90+4
    Znovu se o rozehrávku postará brankář hostujícího týmu.

90+3
    Po neúspěšné útočné akci Estorilu bude od branky odkopávat gólman Jones.

90+2
    Domácí jsou s míčem na útočné polovině, trochu si ale nevědí rady.

90+1
    Ve druhém poločase se nastavují čtyři minuty.

90
    Žluté napomenutí obdržel domácí záložník Tózé.

89
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: Na závěrečné minuty přišel na hřiště Tiago Silva, který nahradil Rodrigo Dantase.

88
    Centr do vápna hráči Belenensesu dokázali odvrátit a následně poslat míč opět až k brance domácího týmu.

87
    Hosté už pouze odkopávají jeden míč za druhým na polovinu soupeře.

85
    Centr z levé strany chytil do rukavic brankář Belenensesu Jones, který s rozehrávkou moc nespěchá.

84
    Domácí fotbalisté se snaží procpat balon středem hrací plochy, kde je ale prostor dost přehuštěný.

82
    Protiútok hostujícího týmu znovu zastavilo ofsajdové postavení.

81
    Záložník Diogo Amado zastavil protihráče v rozporu s pravidly, rozehrávat bude Belenenses.

80
    Hostující fotbalisté začínají s blížícím se koncem utkání zdržovat, což se divákům na stadionu pochopitelně moc nelíbí.