Radobýl Litoměřice – F.A. Zole Č. Lípa 4:5 (kon.) | Dalmach Turnov – Boca Chotěboř 4:10 (kon.) | Jablonec n/N – Interobal Plzeň 7:4 (kon.)

Turnov právě vstřelil branku!
    Zřejmě poslední tečku za dnešním duelem si vzali domácí, MICHAL PAŘÍZEK upravuje na konečných 10:4!

30
    Žlutou kartu dostal turnovský Petr Pekař.

30
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    V polovině druhého poločasu dokonává desítku DUŠAN ČAPEK – 3:10! Asistence: Michal Čáp.

21

20
    Těsně před odchodem do kabin obdržel žlutou kartu domácí Vítek.

19
    Počínání si Daniela Hurta bylo oceněno žlutou kartou.

14
    Dalmach nedokáže stíhat tempo hostujícího celku, devátý gól do Prokopcovy sítě poslal JIŘÍ KRATOCHVÍL – 3:9!

12
    V Turnově dnes sledujeme velkou přestřelku! Jedenáctou branku dnešního mače si do svých statistik připsal MARTIN SOMERAUER – 3:8!

11
    Dnes podruhé se do střelecké listiny zapsal MARTIN DOLEŽAL, čímž vstřelil sedmý gól svého týmu – 3:7!

10
    Příliš dlouho však radost v chotěbořské hale nevydržela, JIŘÍ KRATOCHVÍL vrací na konto Chotěboře tříbrankový náskok – 3:6!

10
    Domácí tým snižuje v polovině prvního poločasu na rozdíl dvou branek, z desetimetrového kopu rozjásal domácí publikum TOMÁŠ KRATOCHVÍL – 3:5!

9
    Hosté dostali k dispozici pokutový kop, který bez potíží proměnil ŠTĚPÁN DUDA – 2:5!

8
    Krátce na to se Dušan Čapek proměnil ze střelce na asistenta, připravil míč pro MARTINA DOLEŽALA, který se nedokázal mýlit – 2:4!

7
    O krok vpředu jsou znovu futsalisté hostujícího týmu, domácího gólmana tentokrát propálil DUŠAN ČAPEK – 2:3!

5
    Během pěti minut hry jsme viděli již čtyři góly, na 2:2 znovu srovnává VOJTĚCH HURT!

4
    O pouhou minutu později se Boca dostává poprvé v duelu do vedení, do černého neomylně zamířil MICHAL ČÁP – 1:2!

3
    Rázem je stav znovu vyrovnaný, úvodní branku Chotěboře zaznamenal ŠTĚPÁN DUDA – 1:1!

Karel Palounek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ FC Dalmach Turnov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 12. Kalousek (D. Hurt), 5. V. Hurt (Vítek), 10. Kratochvíl (pen.), 40. Pařízek (D. Hurt) – 3. Duda (Čáp), 4. Čáp (Staněk), 7. Čapek (Moravec), 8. Doležal (Čapek), 9. Duda (pen.), 10. Kratochvíl (Doležal), 11. Doležal (Moravec), 12. Somerauer (Staněk), 14. Kratochvíl (Čapek), 30. Čapek (Čáp)

Karty:   19. D. Hurt (TRN), 20. Vítek (TRN), 30. Pekař (TRN)

TJ FC Dalmach Turnov: Prokopec (Koubus) – Krejčí, Kratochvíl, Pařízek, Pangha, Kroupa, Vítek, Šteffan, Pekař, Kalousek, D. Hurt, V. Hurt
    FK Boca Chotěboř: Pátek – Čapek, Doležal, Staněk, Kratochvíl, Somerauer, Čáp, Duda, Čapek, Moravec

Rozhodčí: Hoffman, Trlida