Třinec – Vsetín 9:3 (kon.) | K. Vary – Slavia 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Sparta 0:0 (odl.)
Poruba 2011 – Kometa Brno 2:7 (kon.) | Kladno – PZ Kladno 9:2 (kon.) | Hr. Králové – Písek 5:4 (po pr.)
Zlín – Vítkovice 2:4 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 8:0 (kon.) | Olomouc – Havířov 2:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
9:3 (4:2, 3:0, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Úterý 28.10.2014, 12:00 • Werk aréna • Extraliga staršího dorostu

Závěrečná třetina přinesla třetí gól hostů a také nebezpečný faul na Porubu, který opustil ledovou plochu na nosítkách. Zákrok na svého spoluhráče poté potrestali domácí dvěma brankami v dlouhé pětiminutové přesilové hře. (14:03:38)

60:00

59:11
    Proti dorážce Lainky včas nastavil Hlaváč beton a zabránil gólu hostů.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního zápasu.

57:28

56:37
    Střelu Radzienciaka z mezikruží Barvík vyráží.

55:34
    Třinec právě vstřelil branku!
    Další střela od modré – další úspěch Ocelářů. Tentokrát mířil přesně MARIAN ADÁMEK. Asistence: Lukáš Kaukič, David Janiczek.

54:26
    Oceláři pokračují v početní výhodě a drží hosty v jejich pásmu.

53:08
    Oceláři dlouho kombinovali v útočném pásmu a nakonec zamířil přesně k levé tyči FILIP HAMAN. Asistence: Matěj Mach, Marian Adámek.

52:27
    Třinecký hráč byl odvezen na nosítkách a utkání skončilo také pro Augustina, který je vyloučen na 5 minut a do konce za zásah do oblasti hlavy a krku.

52:27
    Tohle nevypadá dobře, na ledovou plochu míří nosítka.

52:27
    A opět zůstává na ledové ploše jeden z domácích hráčů a opět se bude vylučovat.

52:27
    Do samostatného úniku se dostal Augustin, akci ale překombinoval.

51:54
    Pokus Radzienciaka zamířil příliš vysoko nad branku Vsetína.

50:58
    Sztwiertnia se protáhl až do zakončení, to se mu sice nepovedlo, ale i tak drží Oceláři útočné pásmo.

49:53
    Hned dvě obrovské příležitosti měli domácí hráči, kteří mohli poslat puk do odkryté sítě.

49:14
    A opět můžeme ve hře sledovat velké množství nepřesností.

48:05
    Oba týmy v plném počtu.

47:24
    Kaukič tečoval střelu Sztwiertni mimo tři tyče.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 1. Flok (Stuchlík, Mach), 3. Mach (Haman, Poruba), 10. Adámek (Flok, Mach), 14. Poruba (Flok, Hrachovský), 27. Flok (Kaukič), 35. Flok (Mach), 35. Bárci (Sztwiertnia), 54. Haman (Mach, Adámek), 56. Adámek (Kaukič, Janiczek) – 11. M. Weintritt (Kovář, Janošek), 16. Kovář, 41. M. Weintritt (Lainka)

HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Klocek)– Hrachovský, Haman, Radzienciak, Adámek "C", Bartko "A", Janiczek, Roman – Stuchlík "A", Kaukič, Mach, Flok, Poruba, Bárci, Sztwiertnia
    VHK ROBE Vsetín: Bechný (35. Barvík) – Bártek, Richter, J. Weintritt, Augustin, Vítek, Vodák, Rýpar "A" – Abazaj, Toman, Lainka "C", Humplík, Gharibyar, M. Weintritt, Kostka, Jochymek, Kovář, Janošek "A"

Rozhodčí: Mikula – Barteček, Vengřín