Omsk – Toljatti 1:0 (kon.) | Barys – Nižněkamsk 6:5 (1:0 po s.n.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Ufa – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Riga 4:1 (kon.) | Soči – Jokerit 3:2 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Petrohrad 4:3 (po pr.) | Atlant – Novokuzněck 4:2 (kon.) | Záhřeb – Vladivostok 3:4 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 1:3 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Pátek 31.10.2014, 15:00 • KrK Uralec • KHL

To je z dnešního duelu vše. Přeji hezký večer a u onlajnů opět na shledanou! (17:22:31)

Československá stopa

Jakub Petružálek (JEK) 0 + 1
    Jakub Kovář (JEK) 100% úspěšnost, 0 obdrž. gólů, 21 zákroků
    -
    Martin Růžička (CLJ) 0+0
    Jan Bulis (CLJ) 0+0

Je dobojováno! Jakub Kovář udržel čisté konto a jeho Avtomobilist bere všechny tři body. Domácí přestáli i nápor čeljabinského týmu ze závěru zápasu. Utkání rozhodl jediný střelec, ve třetí části se trefil Rybakov. Nicméně domácí byli většinu času aktivnější a jejich výhra je jednoznačně zasloužená.

Statistiky zápasu
    Střely – 40:21
    Trestné minuty – 0:10

60:00

59:53
    Traktor je vykázán ze třetiny, bude se vhazovat ve středním pásmu. Zdá se, že je rozhodnuto.

59:39
    Oddechový čas pro domácí.

59:39
    Důležitý zákrok pro Avtomobilist. Kovář udržel puk ve své výstroji i po prudké střele Piganoviče.

59:15
    Traktor opět za vlastní brankou. Bulisovi a spol. se nedaří usadit se v útku.

59:00
    Puk směřoval k prázdné brance. Letěl však mimo tři tyče a je z toho icing.

58:55
    Oddechový čas pro hosty.

58:40
    Garnett sedí na střídačce! Hosté to musejí zkusit se šesti hráči v poli.

57:51
    Piganovič si ze střídačky naskočil k volnému puku, do kterého se pořádně opřel. Kovář pozorný.

56:52
    Po Čistovově nadějné střele musel Petružálek a spol. odeslat puk až na zakázané uvolnění.

56:27
    Zatím s pukem hraje jen ve vlastní třetině. Panovova formace musí projít přes dobře střežené střední pásmo.

56:06
    Růžička donutil svého krajana v brance Avtomobilistu k dalšímu zákroku. Nadechne se ještě Traktor k závěrečnému náporu?

55:03
    Traktor opět v útoku. Střela Katičeva však neprošla přes prvního obránce Jekatěrinburgu.