Plzeň – Slavia 1:3 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 5:2 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Liberec – Zlín 3:2 (kon.) | Sparta – K. Vary 5:4 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Berani Zlín
Pátek 31.10.2014, 18:00 • Home Credit arena • Tipsport extraliga

S tímto se s vámi loučím a těším se na viděnou u dalších onlajnů.

Liberec tedy nakonec vítězí v tomto vyrovnaném utkání. Zlín sice dokázal ve třetí třetině snížit na rozdíl jediné branky, to ale na body nestačilo a nadále zůstává jasně posledním týmem extraligy.

Nejlepšími hráči utkáni byli vyhlášeni Branko Radivojevič (LIB) a Petr Holík (ZLN).

60:00

59:19
    Zlínským se nedaří uzamknout domácí v obranném pásmu a na vyrovnání to v jejich podání nevypadá.

58:38
    Hosté to zkoušejí bez brankáře.

58:09
    Zlínský tlak na branku sice graduje, Liberečtí se ale stále svědomitě brání. Uvidíme, zda se v závěrečných minutách ještě něco na výsledku změní.

57:14
    Marušák napřáhl na modré ke střele, s tou si ale i přes clonu dokázal Lašák poradit.

55:45
    Vampola s Bartekem ujížděli dva na jednoho. První jmenovaný těsně před gólmanem vybídl svého spoluhráče ke střele, ten ale nedokázal skvělého Kašíka překonat.

55:02
    Urbancovo nahození propadlo až k Lašákovi, ten vyráží levým betonem.

54:16
    Liberečtí nenechávají Zlínské kombinovat a dobrým napadáním poctivě brání těsné vedení.

53:14
    Zajímavý moment před Kašíkem! Radivojevič těsně před zlínským gólmanem tečoval kotouč tak, že gumový touš vylétl vysoko do vzduchu a málem překvapil bezmocného Kašíka. K jeho štěstí ale od břevna skončil pouze na brance, místo v ní.

52:44
    Ondráčkova střela končí pouze v lapačce Jána Lašáka, následuje komerční přestávka.

51:43
    Petr Vampola vzal na sebe zakončení akce dva na jednoho, trefil ovšem pouze gólmana Kašíka, který si proti střele dobře povyjel.

50:51
    Ondráček uvnitř útočného pásma nebezpečně vypálil a Lašák mohl se štěstím pouze sledovat, jak kotouč těsně minul jeho klec.

50:29
    Zlín vyhazuje na zakázané uvolnění.

49:50
    Šimek tvrdě vypálil od modré čáry a jen těsně minul Kašíkovu klec!

Dominik Jakubec

Branky a nahrávky: 1. Radivojevič (Jelínek), 4. Šimek (Bartek), 32. Radivojevič – 11. Köhler (Marušák, Horák), 49. Holík (Čech)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Kajínek, Vitásek, Výtisk (C), Šimek, Voráček, Ulrych – Radivojevič, Jelínek, Bakoš – Bulík, Vampola, Bartek – Kica, Filippi, Bulíř – Jass, Urban, Dlouhý.
    Berani Zlín: Kašík (Hromada) – Horák, Marušák, Urbanec, Řezníček, Valenta, Žižka – Köhler, Leška, Okál – Říčka, Vlach, Holík – Veselý, Čajánek (C), Ondráček – Čech, Šlahař, Důras.

Rozhodčí: Šindler, Turčan – Komárek, Ondráček