Boston – Ottawa 4:2 (kon.) | Toronto – Chicago 3:2 (kon.) | Tampa – Washington 4:3 (kon.)
Florida – Philadelphia 2:1 (kon.) | New Jersey – Columbus 3:2 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 0:1 (1:2 po s.n.)
Pittsburgh – Buffalo 5:0 (kon.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.)
Minnesota – Dallas 4:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 3:1 (kon.)
Buffalo – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | Carolina – Los Angeles 3:2 (kon.)

Jaroslav Halák (tým) 59 minut, 28 zákroků, 3 góly, 90,3%

Nepříliš pohledný zápas nám přinesl souboj Sharks a Islanders. Hosté se sice dostali do vedení hned v první třetině. Na jejich branku však o dvě minuty dokázal odpovědět Tomáš Hertl. Od druhé třetiny nám oba celky na ledě prakticky nic neukázali, až přišla nečekaná branka Coutureho a následný zásah Shepparda, který hosty srazil do kolen.

58:47
    Tavares si vynutil faul soupeře a hosté ještě v závěru budou hrát přesilovku.

58:25
    Hosté to zkoušejí v šesti.

58:00
    Domácí teď dobře brání a nepouští soupeře do své třetiny.

57:36
    Kotouč je za brankou Islanders.

56:41
    Icing domácích.

56:10
    Corey Conacher dostává desetiminutový osobní trest a automaticky odchází do šaten.
    SHEPPARD - 3:1

55:35
    San Jose právě vstřelilo branku!
    JAMES SHEPPARD si v útočném pásmu vyměnil kotouč z Adamem Burishem a z první překonal Haláka. Pro Shepparda je to první branka v této sezoně. Asistence: Adam Burish, Andrew Desjardins.

55:07
    První formace domácích opět zaměstnala Haláka.

54:51

54:26
    Další tečovaná střela domácích od modré čáry jen těsně minula hostující branku.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 11. Hertl (Wingels, Nieto), 52. Couture (Braun, Vlasic), 56. Sheppard (Burish, Desjardins) – 9. Okposo (Boychuk, Leddy)

San Jose Sharks: Niemi – Vlasic, Braun, Mueller, Burns, Hannan, Demers – Nieto, Thornton, Pavelski – Marleau, Couture, Wingels – Sheppard, Tierney, Goodrow – Hertl, Burish, Desjardins
    New York Islanders: Halák Leddy, Boychuk, Hickey, Višňovským de Haan, Hamonic – Nelson, Tavares, Okposo – Grabovski, Nielsen, Kulemin – Lee, Conacher, Strome – Martin, Cizikas, Clutterbuck

Rozhodčí: Tom Kowal, Gord Dwyer – Darren Gibbs, David Brisebois

Diváci: 17562