Boston – Florida 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Edmonton 4:1 (kon.) | Washington – Calgary 3:4 (po pr.)
Columbus – Carolina 2:4 (kon.) | New Jersey – St. Louis 0:1 (kon.) | Montreal – Chicago 0:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Los Angeles 1:3 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)
Winnipeg Jets
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Nashville Predators
Středa 05.11.2014, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Děkuji Vám za pozornost, dobrou noc či příjemné ráno. (04:57:14)

Michael Frolík (WPG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:50
    Ondřej Pavelec (WPG) 60 minut, 23 zákroků, 1 gólů, 95,8%

1. Mark Scheifele (WPG) 1+0
    2. Filip Forsberg (NSH) 1+0
    3. Jacob Trouba (WPG) 0+1

Viděli jsme exkluzivní hokejové představení. Domácí hokejisté se v první třetině dostali do vedení o dvě branky. V prostřední periodě skórovali hosté a bylo zaděláno na drama. To také přišlo ve třetí třetině. Zejména její infarktový závěr neměl chybu. Winnipeg několikrát ujížděl v brejku i ve vlastním oslabení. Na druhé straně chyboval Bogosian a Pavelec musel jeho zaváhání napravovat.

60:00

59:45
    Domácí fanoušci vstávají a aplaudují. Jejich hrdinové v tomto parádním zápase vítězí.

59:30
    Winnipeg v útočném pásmu.

59:09
    Pavelec drží domácí tým. Ovšem hráči hostujícího týmu na něj tak usilovně najížděli, že zakročili beci Jets a nastala bitka. Vyloučeni Taylor Back (4 minuty) a Jacob Trouba ( 2 minuty). Oba za bitku, přesilovka pro domácí. Hostující gólman v brance.

58:35
    Prázdná branka hostů. Predators znovu v šesti.
    Blake WHEELER - 3:1

58:20
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Gól. Je to jasné. Winnipeg vyhraje tento zápas. Střelou do prázdné branky upravuje vedení na 3:1. Asistence: Jacob Trouba.

58_09
    Hosté to zkouší v šesti. Branka je prázdná.

57:35
    Vhazování před brankou Pavelce. Bogosian mohl vyhodit po neutrálního pásma, to se však nepodařilo.

56:53
    Domácí v plném počtu. Tak to je závěr utkání. To je drama, to jsou nervy.

56:49
    Domácí jeli dva na jednoho, ovšem přečíslení vyřešili mizerně. Ani jeden nevystřelil.

56:20
    Jets jsou pod tlakem. Nedaří se jim vyhodit.

55:27
    Mark Stuart se vrhl do střely od modré. Dostal to někam do horní části těla. Mírně otřesený, ale pokračuje ve hře.

54:53
    Vyloučen domácí Tobias Enström na dvě minuty za vyhození kotouče mimo hřiště. Že to toto bylo taktické, to věru ne.

54:48
    Komerční přestávka. Fantastický závěr zápasu předvádí hokejisté obou týmů. Šance střídá šanci. Srdce hokejového diváka se musí tetelit blahem.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Ladd (Byfuglien, Little), 6. Scheifele (Wheeler, Kane), 59. Wheeler (Trouba) – 37. Forsberg (Weber, Ribeiro)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Trouba, Stuart, Bogosian, Enström, Postma, Clitsome – Frolík, Little, Ladd – Wheeler, Scheifele, Kane – Byfuglien, Lowry, Perreault – Thorburn, Slater, Galiardi
    Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Weber, Josi, Ekholm, Ellis, Jones, Bartley – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Roy, Cullen – Beck, Wilson, Jokinen – Nyström, Gaustad, Bourque.

Rozhodčí: Dwyer, Martell – Mach, Sericolo

Diváci: 15 016