NY Rangers – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Washington – Columbus 4:2 (kon.) | New Jersey – Minnesota 3:1 (kon.)
NY Islanders – Colorado 6:0 (kon.) | Montreal – Winnipeg 3:0 (kon.) | Florida – San Jose 4:1 (kon.)
St. Louis – Buffalo 6:1 (kon.) | Nashville – Edmonton 3:2 (kon.) | Chicago – Tampa 3:2 (1:0 po s.n.)
Arizona – Dallas 3:4 (kon.) | Vancouver – Ottawa 4:3 (po pr.)
Florida Panthers
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
San Jose Sharks
Středa 12.11.2014, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

1. Aleksander Barkov (FLA) (1 + 0)
    2. Derek MacKenzie (FLA) (1 + 0)
    3. Roberto Luongo (FLA) (21 zákroků) (04:16:26)

Československá stopa v utkání

Tomáš Fleischmann (FLA) (1 + 0, čas na ledě 11:46)
    Tomáš Kopecký (FLA) (0 + 1, čas na ledě 17:21)Tomáš Hertl (SJS) (0 + 0, čas na ledě 13:38)

Florida dnes rozhodla o výsledku utkání ještě během první třetiny, i když lepším týmem na ledě se stala až v dějství prostředním. San Jose podruhé za sebou prohrává a inkasavalo nelichotivé čtyři branky. České fanoušky potěší, že si svou první trefu sezóny připsal útočník Tomáš Fleischmann. Panthers vítězí poměrem 4:1, ode mě je to pro dnešek vše. Přeji hezkou středu.

60:00

59:12
    Začala poslední minuta třetí třetiny a pravděpodobně také utkání. Vhazování ve středním pásmu pro sebe uzumuli domácí.

58:24
    Panthers vyčkávají na tah soupeře, San Jose už se ani o nějaký závěrečný tlak nepokusí, přeci jen Kaliforňané ztrácejí hned tři branky.

57:58
    Hráči Floridy tuší, že už se výrazně přibližují vítězství za oba body. I to je důvod, proč už se nyní tolik neženou dopředu.

57:02
    Vlasic i na pozici obránce ukázal, že se nebojí útočné hry. Jeho střela měla ale hodně daleko do toho, aby skončila v brance.

56:30
    Bílé dresy nyní vystavěly neprostupnou hráz na hranici svého obranného pásma, Antti Niemi tak zasahovat nemusel. Hned pak se Sharks vydávají dopředu.

55:49
    Matt Nieto chtěl vzít zodpovědnost na sebe a překvapit Luonga v brance Floridy. Nakonec se k zakončení vůbec nedostal.

55:22
    Počet střel na branku se nám mírně dorovnal, Sharks už neztrácejí tolik, co se týče počtu pokusů zakončení. Přesto už jen hodně těžko budou dohánět gólové manko.

55:00
    Upshall stihl vypomoci v obraně a zabránit případné příležitosti soupeře. Hra potom pozastavena ve středním pásmu, následuje poslední komerční přestávka.

54:14
    Špatná rozehra hostující družiny, hra se tak vrátí před Fina Anttiho Niemiho.

53:57
    San Jose začíná opět z vlastního obranného pásma, na tři góly, které potřebuje k vyrovnání, už ale nezbývá Sharks moc času.

53:34
    Další komerční přestávka, která trošku uklidní rozpumpované tempo na ledě. Za chvíli budeme pokračovat.

52:59
    Jonathan Huberdeau unikal sám na branku, ujel všem a stál před ním jen Antti Niemi v brance. Ale ten lapil jeho pokus!

52:31
    Dobrá možnost pro hráče San Jose Sharks. Podobná situace, ze které před malou chvílí Joe Thornton skóroval. Hosté se tedy určitě nevzdávají.

52:07
    Trocheckova střela z dálky nevypadal nebezpečně, ale málem Niemiho zaskočila. Tentokráte ale domácí vstřelenou branku neslaví.
    Joe THORNTON - 4:1

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 11. Hayes (Trocheck, Jokinen), 13. Barkov (Upshall, Kopecký), 27. MacKenzie (Ekblad), 44. Fleischmann (Thornton) – 51. Thornton (Burns)

Florida Panthers: Luongo – Ekblad, Mitchell, Robak, Campbell, Gudbranson, Olsen – Upshall, Barkov, Kopecký – Boyes, Bjugstad, Huberdeau – Hayes, Trocheck, Jokinen – Thornton, McKenzie, Fleischmann
    San Jose Sharks: Niemi – Braun, Vlasic, Burns, Mueller, Demers, Hannan – Pavelski, Thornton, Hertl – Wingels, Couture, Marleau – Kennedy, Sheppard, Nieto – Burish, Desjardins, Goodrow

Rozhodčí: L'Ecuyer, Martell – Kovachik, Nowak

Diváci: 8 075