Los Angeles – Anaheim 3:2 (po pr.) | Buffalo – Toronto 6:2 (kon.) | Montreal – Philadelphia 6:3 (kon.)
Tampa – NY Islanders 5:2 (kon.) | New Jersey – Colorado 2:3 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 3:2 (2:1 po s.n.)
Columbus – San Jose 2:1 (kon.) | Nashville – Winnipeg 2:1 (kon.) | St. Louis – Washington 4:1 (kon.)
Calgary – Ottawa 4:2 (kon.) | Carolina – San Jose 0:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:3 (po pr.)
Montreal Canadiens
6:3 (2:0, 1:2, 3:1)
Philadelphia Flyers
Neděle 16.11.2014, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL
    Sergej Gončar si ve svém druhém zápase v dresu Habs připsal první dva body v novém angažmá.

Jakub Voráček dnes zaznamenal dvě asistence, které ho posunuly do čela kanadského bodování NHL před Sidneyho Crosbyho. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek noci! (04:05:03)

3. Dale Weise (MTL) 2+0

Viděli jsme krásný zápas. Canadiens vedli ve 27. minutě díky třem využitým přesilovkám už 3:0, ale Flyers dokázali ještě do konce druhé části snížit na rozdíl jediné branky, když se dvakrát trefil Schenn. V úvodu třetí třetiny poslal Habs do dvougólového vedení Parenteau, ale tento náskok ještě stačil snížit v přesilové hře Read. Závěr už však patřil domácím, konkrétně Weisemu, který pečetil výhru Montrealu v poměru 6:3 dvěma góly.

Střely na branku ve 3. třetině – 9:11, celkem – 28:29

60:00

59:45
    Prust mohl přidat ještě jeden gól Montrealu, proti byl tentokrát Emery.

59:01
    Ohlášena poslední minuta, domácí se snaží dohrát zápas v útočném pásmu.

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu.
    Dale WEISE - 6:3

57:01
    Montreal právě vstřelil branku!
    A je hotovo! Galchenyuk nahrál Plekancovi, který bekhendem z ostrého úhlu nastřelil tyčku, ale odražený puk vrátil za brankovou čáru DALE WEISE, jenž se trefuje podruhé během necelých čtyř minut. Asistence: Tomáš Plekanec a Alex Galchenyuk.

56:14
    Domácí teď šetřili cenné sekundy v útočném pásmu. Nakonec Gončar nahodil puk na Emeryho a ten ho musel podržet.

55:22
    Z otočky to zkoušel Umberger, Price má puk v lapačce.

54:49
    Poslední komerční přestávka. Hosté mají něco málo přes pět minut, aby s utkáním ještě něco udělali.
    Dale WEISE - 5:3

53:18
    Sergej Gončar obral o puk Simmondse a založil rychlý protiútok svého týmu. Weise v útočném pásmu nahrál na střed Galchenyukovi, který mu kotouč vrátil a DALE WEISE střelou zápěstím z pravého kruhu propálil Emeryho. Habs vedou 5:3 a jsou blízko vítězství. Asistence: Alex Galchenyuk a Sergej Gončar.

52:17
    Sekáč připravil střeleckou pozici pro svého spoluhráče, který z levé strany těsně minul.

51:51
    Del Zottovu střelu od modré vyrazil Price a vzápětí je hra přerušena. Ještě jedna reklamní pauza.

51:37
    Couturier se snažil z otočky najít Simmondse, ten mu přejel.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. Parenteau (Pacioretty, Markov), 9. Desharnais (Pacioretty, Markov), 27. Subban (Galchenyuk, Plekanec), 42. Parenteau (Gončar, Desharnais), 54. Weise (Galchenyuk, Gončar), 58. Weise (Plekanec, Galchenyuk) – 33. Schenn (Voráček, Grossmann), 39. Schenn (Giroux, Voráček), 46. Read (Colaiacovo, Couturier)

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Subban (A), Markov (A), Weaver, Jemelin, Gilbert, Gončar – Parenteau, Desharnais, Pacioretty – Gallagher, Plekanec (A), Galchenyuk – Sekáč, Eller, Prust – Weise, Malhotra, Beaulieu. Trenér: Michel Therrien
    Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Streit (A), Grossmann, Schultz, Del Zotto, Colaiacovo, Coburn – Voráček, Giroux (C), Simmonds (A) – Akeson, Lecavalier, Umberger – Read, Couturier, Schenn – VandeVelde, Bellemare, Rinaldo. Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: LaRue, O'Rourke – MacPherson, Nansen

Diváci: 21287