Los Angeles – Anaheim 3:2 (po pr.) | Buffalo – Toronto 6:2 (kon.) | Montreal – Philadelphia 6:3 (kon.)
Tampa – NY Islanders 5:2 (kon.) | New Jersey – Colorado 2:3 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 3:2 (2:1 po s.n.)
Columbus – San Jose 2:1 (kon.) | Nashville – Winnipeg 2:1 (kon.) | St. Louis – Washington 4:1 (kon.)
Calgary – Ottawa 4:2 (kon.) | Carolina – San Jose 0:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:3 (po pr.)
Minnesota Wild
4:3 (3:0, 0:0, 0:3 - 1:0)
Winnipeg Jets
Neděle 16.11.2014, 23:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek prodlouženého víkendu a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (02:08:48)

Československá stopa v dnešním zápase:

Michael FROLÍK (WPG) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 10:48
    Ondřej PAVELEC (WPG) – 8 úspěšných zákroků, 3 inkasované góly, úspěšnost zásahů 72,7%

Největší čas na ledě: Spurgeon 28:58 – Enstrom 28:51

Branky a nahrávky: 3. Niederreiter (Vanek, Fontaine), 5. Parise (Koivu, Pominville), 19. Parise (Spurgeon, Pominville), 62. Scandella (Pominville, Granlund) – 46. Frolík (Halischuk), 49. Kane (Byfuglien), 51. Ladd (Pardy, Postma). Diváci: 18808. Rozhodčí: St. Pierre, Watson – Barton, Cvik.

Dnešní zápas mezi Minnesotou a Winnipegem nabídl tedy pořádné drama. Domácí měli dlouhou dobu utkání pod kontrolou, v první třetině se zásluhou dvou branek Pariseho a jedné Niederreitera dostali do tříbrankového vedení, které ale nedokázali udržet.

Ve třetí části hry se totiž během 5 minut prosadili také třikrát hosté, konkrétně Frolík, Kane a Ladd. Zápas tak dospěl do prodloužení, které po minutě hry ukončil Marco Scandella. Minnesota tak poráží Winnipeg 4:3 po prodloužení.

Marc SCANDELLA - 4:3

61:01
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Domácí přeci jen dnes vítězí! Po vyhraném vhazování v útočném pásmu se k puku dostal Pominville, který jej posunul MARCU SCANDELLOVI sice nešikovně, obránce Wild si ale nohou zpracoval kotouč a poté schovanou střelou překvapil Hutchinsona v brance! Asistence: Jason Pominville a Mikael Granlund.

60:54
    Nyní Spurgeon vyslal svého kolegu z obranné dvojice Suter dopředu, Suterovu střelu z nulového úhlu si Hutchinson ale pohlídal.

60:29
    Spurgeon vyslal první střelu v prodloužení, Hutchinson je připraven.

60:01

Je tomu tak, po výborně zvládnuté třetí třetině v podání Winnipegu rozhodne o dnešním utkání prodloužení, popřípadě samostatné nájezdy. Nastavený čas začne za malou chvilku, po krátké úpravě ledové plochy.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Utkání pomalu, ale jistě směřuje do prodloužení.

58:58
    Thomas Vanek nyní propásl dobrou příležitost, na poslední chvíli mu do střely skočil jeden z hostujících hráčů.

58:37
    Vanek s Granlundem nic světoborného v útočném pásmu nevymysleli a na druhou stranu už míří hosté.