Kometa Brno – Kladno 5:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 6:4 (kon.) | Zlín – Slavia 2:1 (kon.)
HC Litvínov – Vítkovice 2:4 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 3:1 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Piráti Chomutov
6:4 (2:0, 0:0, 4:4)
HC Oceláři Třinec
Pátek 21.11.2014, 15:00 • SD Aréna Chomutov • DHL Extraliga juniorů

V poslední třetině bylo k vidění osm branek! Třinečtí nejprve dotáhli čtyřbrankový náskok Pirátů. Domácí ovšem nesložili zbraně a v poslední minutě dvěma góly rozhodli o tříbodovém zisku. (17:11:09)

60:00

59:44
    Piráti právě vstřelili branku!
    JAKUB CHRPA se dostal až před brankáře Dudáčka a rychlou střelou na vyrážečku vrací Pirátům dvoubrankový náskok. Bez asistence.

59:23
    Piráti se opět vracejí do vedení! Jiruškovu střelu ještě hostující bek zblokoval ale k letícímu puku se jako první dostal DOMINIK TEJNOR a poslal ho do třinecké branky. Asistence: Miroslav Jirušek.

59:08
    Domácí v plném počtu, vyloučený Tatár zpět na ledové ploše.

58:55
    Stránského střelu od modré drží ve své výstroji chomutovský brankář Lukeš.

58:10
    Třinečtí nyní doslova mačkají svého soupeře a jsou neustále v obležení pirátské branky.

57:24
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají čtyřbrankovou ztrátu! Puk za Lukešova záda dostává MICHAL KOVAŘČÍK. Asistence: Alex Pisarik, Lukáš Bednář.

57:08
    Na trestnou lavici usedá Jakub Tatár (CHM) za vražení na hrazení.

57:01
    Brankář Lukeš nyní zneškodnil dva pokusy třineckých hokejistů a podržel svůj tým.

56:53
    Oddechový čas pro hosty.

56:53
    Na trestnou lavici míří Pirát Martin Šťovíček – 2 minuty za krosček.

56:44
    Třinečtí uzamkli Chomutov v jeho třetině.

55:50
    Fejko nyní dvakrát trefil bránícího Tatára do holeně. Ani jeden pokus tedy nedošel až k brance.

55:08
    Adam Kellerstein (CHM) je nyní vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hrací plochu.

54:45
    Chomutovskou snahu přerušil ofsajd.

54:23
    Oddechový čas pro domácí.

54:23
    Třinečtí se vracejí zpět do zápasu! Po chybě domácí obrany se dostal ke střele Kryštof Fejko. Jeho pokus ještě Lukeš vyrazil ale přímo na hokejku JIŘÍ SEVERA, jenž už se nemílil. Asistence: Kryštof Fejko.

53:36

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 9. Wágner (Štovíček, Šulák), 10. Kellerstein (Jirušek, Dubeň), 45. Kellerstein (Tejnor, Jirušek), 46. Tatár (M.Bednář), 60. Tejnor (Jirušek), 60. Chrpa – 50. L.Bednář (Bednárik), 52. Franek (Jaroš), 55. Severa (Fejko), 58. Kovařčík (Pisarik, L.Bednář)

Piráti Chomutov: Lukeš – Páleník, Hierman, Cestr, Šulák, Dubeň, Černý "A", Tejnor – Procházka, Wágner, Štovíček "C", A. Macháček, Jirušek, Tupý, Tatár, M. Bednář, Janák, Kellerstein, P. Macháček, Strunz, Chrpa "A".
    HC Oceláři Třinec: Dudáček – Pisarik "C", Heider, Bednárik, Stránský, Roman, Zahradníček – Pěnčík "A", Franek, Kovarčík, Severa, Petrák, L. Bednář, Pala, Fejko, Christov, Jaroš, Kovařčík "A".

Rozhodčí: Hlinka – Koskuba, Šulo