Toronto – Tampa 5:2 (kon.) | Montreal – St. Louis 4:1 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:2 (kon.)
Winnipeg – Detroit 3:4 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 2:3 (kon.) | Dallas – Arizona 3:1 (kon.)
Colorado – Washington 2:3 (kon.) | Calgary – Chicago 3:4 (kon.) | Vancouver – Anaheim 3:4 (0:2 po s.n.)
Los Angeles – Carolina 3:2 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (1:2 po s.n.)
Philadelphia Flyers
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
Minnesota Wild
Pátek 21.11.2014, 02:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Děkuji za pozornost. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji příjemný zbytek noci. (04:48:55)

1. Darcy Kuemper (MNS) 39 zák., 2 góly, 94,9%
    2. Marco Scandella (MNS) 1+1
    3. Mark Streit (PHI) 1+0

Československá stopa v utkání:
    Jakub Voráček (PHI) 0+1, 5 střel, čas na ledě 18:35

V dnešním utkání zvítězili hosté z Minnesoty, kteří byly v tomto vyrovnaném utkání šťastnějším týmem. Ve třetí třetině nejdříve vymetl všechny pavučiny v Emeryho brance Scandella, ale v 57. minutě dokázal srovnat Giroux. Rozhodující gól přišel 46 sekund před koncem třetí třetiny z hokejky Zuckera a hosté si tak odváží dva body po vítězství 2:3.

60:00

59:58
    Ještě icing domácích, ale už by se musel stát zázrak aby domácí vyrovnali.

59:46
    Vhazování před Kuemperem domácí v šesti.

59:14
    Oddechový čas pro domácí.
    Jason ZUCKER - 2:3

59:14
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Tak to je rána pro domácí jako hrom. 45,4 sekund před koncem našel Koivu zcela volného JASONA ZUCKERA a ten zametl kotouč do odkryté branky. Asistence: Miko Koivu, Thomas Vanek.

58:28
    Domácí teď nahazují do útočného pásma a Streit tvrdě pálil od modré.

57:40
    Oba týmy se ještě snaží s výsledkem něco udělat a na obou stranách vidíme řadu šancí.
    Claude GIROUX - 2:2

56:30
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Po ose Voráček, Shenn se kotouč dostal na hokejku CLAUDEA GIROUXE a ten střelou z první prostřelil Kuempera. Asistence: Brayden Schenn, Jakub Voráček.

56:04
    Jedna z posledních šancí domácích na vyrovnání. Na dvě minuty vyloučen Prosser za zdržování hry.

55:47
    Icing hostů a hra se přestěhuje před branku Kuempera.

54:40
    Přečíslení Philadelphie zakončil střelou nad vyrážečku Grossman, ale skvělý Kuemper byl opět na místě.

54:00
    Nepřesná rozehrávka Coburna a ofsajd hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

53:50
    Kotouč opět u Emeryho a domácí musí zakládat další útok.

52:35
    Flyers v útočném pásmu, ale ne na dlouho. U kotouče pro změnu hosté, kteří se snaží hrozit z rychlých protiútoků.

David Kruj

Branky a nahrávky: 35. Streit (Lecavalier, Simmonds), 57. Giroux (Schenn, Voráček) – 31. Niederreiter (Dumba, Scandella), 42. Scandella (Niederreiter, Granlund), 60. Zucker (Koivu, Vanek)

Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Streit, Grossman, Coburn, Schultz, L. Schenn, MacDonald – B. Schenn, Giroux, Voráček – Read, Couturier, Simmonds – Umberger, Bellemare, Lecavalier – Rinaldo, Laughton, VandeVelde.
    Minnesota Wild: Kuemper (Backstrom) – Spurgeon, Suter, Prosser, Scandella, Dumba, Ballard – Parise, Koivu, Pominville – Niederreiter, Granlund, Fontaine – Vanek, Coyle, Zucker – Bickel, Haula, Carter.

Rozhodčí: Dave Jackson, Ghislain Hebert – Dave Jackson, Ghislain Hebert