Toronto – Tampa 5:2 (kon.) | Montreal – St. Louis 4:1 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:2 (kon.)
Winnipeg – Detroit 3:4 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 2:3 (kon.) | Dallas – Arizona 3:1 (kon.)
Colorado – Washington 2:3 (kon.) | Calgary – Chicago 3:4 (kon.) | Vancouver – Anaheim 3:4 (0:2 po s.n.)
Los Angeles – Carolina 3:2 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (1:2 po s.n.)
Montreal Canadiens
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
St. Louis Blues
Pátek 21.11.2014, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

Montreal Canadiens v utkání proti St. Louis Blues nakonec otočil vývoj skóre a potvrdil tak letošní tradici, kdy většinu utkání vyhrává i přesto, že prohraje první třetinu. Tak se tedy stalo i dnes, kdy se Blues dostali do vedení po gólu Vladimira Tarasenka. Habs si ale do každé z dalších dvou třetin schovali dvě branky, z nichž polovina patřila dnešnímu oslavenci Maxi Paciorettymu, jenž 20. listopadu oslavil 26. narozeniny. Na poslední brance se přihrávkou podílel český útočník Jiří Sekáč. Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemné prožití dnešního dne. (04:09:08)

59:36
    Pacioretty si po Parenteauově přihrávce obhodil soupeře, ale nakonec bekhendem jednoruč nedokázal vystřelit na Allena.

59:00
    Začala poslední minuta utkání a Allen měl co dělat, aby ustál Gallagherovu snahu o dorážce po bombě Plekance z mezikruží.

58:25
    Puk je opět mezi diváky.

58:21
    Stastny bekhendem poslal puk do Pricovy rukavice.

58:06
    Backes dostal nabito na okraj kruhu pro vhazování a přestřelil branku.

57:36
    Pacioretty a Desharnais předvedli další ukázkovou kombinaci, která ale nakonec skončila u Desharnaise, jenž si v rychlosti nedokázal připravit puk pro střelu.

57:02
    Weise operuje s pukem v útočném pásmu a dává prostor svým spoluhráčům k vystřídání.

56:25
    Po zásahu domácí střídačky se hra přerušuje.

56:18
    Domácí fanoušci začínají potleskem oceňovat dnešní výkon jejich oblíbenců.

56:02
    Lehterä tečoval Colovu ohnivou střelu od modré, Price nemusel zasahovat.

55:48
    Tarasenko vypálil na kruhu pro vhazování jen do Jemelina.

55:21
    Blues ztratili útočné pásmo.

54:57
    Shattenkirkova tvrdá rána od modré čáry letěla vysoko nad.

54:30
    Markov našel na pravém křídle Plekance, jenž tuto kombinaci vyšperkoval přihrávkou mezi kruhy Gallagherovi, který z velmi dobré pozice minul branku.

54:12
    Plekancův útok svírá Blues před jejich brankou.

Daniel Polách

Branky a nahrávky: 25. Weise, 28. Pacioretty (Parenteau, Subban), 46. Pacioretty (Desharnais, Weaver), 53. Eller (Prust, Sekáč) – 8. Tarasenko (Lehterä, Schwartz)

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Subban, Markov, Gončar, Jemelin, Gilbert, Weaver – Parenteau, Desharnais, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Galchenyuk – Sekáč, Eller, Prust – Weise, Malhotra, Bowman
    St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Cole, Jackman – Oshie, Backes, Berglund – Pääjärvi, Stastny, Steen – Tarasenko, Lehterä, Schwartz – Reaves, Lapierre, Ott

Rozhodčí: P. Devorski, St. Pierre – G. Devorski, Kovachik