Toronto – Tampa 5:2 (kon.) | Montreal – St. Louis 4:1 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:2 (kon.)
Winnipeg – Detroit 3:4 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 2:3 (kon.) | Dallas – Arizona 3:1 (kon.)
Colorado – Washington 2:3 (kon.) | Calgary – Chicago 3:4 (kon.) | Vancouver – Anaheim 3:4 (0:2 po s.n.)
Los Angeles – Carolina 3:2 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (1:2 po s.n.)
Calgary Flames
3:4 (2:2, 1:1, 0:1)
Chicago Blackhawks
Pátek 21.11.2014, 03:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:42:02)

Dnešní utkání sledovalo 19 289 diváků (vyprodáno).

Calgary Flames - Chicago Blackhawks 3:4

Calgary ta vteřina navíc nebyla nic platná, domácí sice vyhráli vhazování v útočném pásmu, ale hosté skvěle bránili a nedovolili domácím vystřelit. Tím si Chicago udrželo těsný náskok, vybojovaný gólem Kaneho v poslední třetině. Končí skvělá vítězná série Calgary, Chicago se naopak začíná zvedat a přidává ke svému bodovému zisku důležité a velmi cenné dva body.

60:00

O vteřinu zpět se čas posouvá, Flames tak dostávají vteřinu navíc na případné vyrovnání.

59:50
    Hlavní rozhodčí Furlatt ještě řeší u boxu časoměřičů čas, zbývající do konce třetí třetiny.

59:50
    Ale Wideman bleskově proniká z levé strany do zakončení, Crawford fantastickým zákrokem lapil!

59:40
    Posledních dvacet vteřin, Kruger v leže dostává puk ze třetiny.

59:17
    Hosté vyhráli vhazování, ale poté Oduya netrefuje branku, icing, hra se tak vrací před Crawforda.

59:16
    Ofsajd Giordana, vhazování ve středním pásmu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, branka Flames stále prázdná, domácí v šesti.

58:50
    Saadovi se podařilo dostat puk ze třetiny, chvíle oddechu pro Blackhawks.

58:37
    Hiller zůstal na střídačce, domácí opět v šesti, vyhráli vhazování po levici Crawforda, který nyní chytá střelu od modré a přerušuje hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 14. Byron (Jooris, Giordano), 15. Wideman (Gaudreau, Granlund), 33. Monahan (Glencross, Byron) – 4. Clendening (Hossa, Versteeg), 8. Carcillo (Kruger), 31. Seabrook (Kane, B. Richards), 50. Kane

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Giordano, Brodie, Šmíd, Wideman, Diaz, Engelland – Glencross, Monahan, Bouma – Gaudreau, Granlund, Hudler – Ferland, Jooris, Byron – Baertschi, Reinhart, Bollig
    Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Hjalmarsson, Oduya, Clendening, Rozsíval – Saad, Toews, Hossa – Versteeg, B. Richards, Kane – Bickell, B. Smith, Morin – Carcillo, Kruger, Nordström

Rozhodčí: Dwyer, Furlatt – MacPherson, Murphy

Diváci: 19 289