Crystal Palace – Liverpool 3:1 (kon.) | Hull City – Tottenham 1:2 (kon.)
Hull City AFC
1:2 (1:0)
Tottenham Hotspur
Neděle 23.11.2014, 17:00 • Kingston Communications Stadium, Hull • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:57:41)

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 8:17.
    Rohy: 3:9. Fauly: 15:9.

Utkání je u konce a body míří do Londýna na White Hart Lane! Dlouho to tak ale nevypadalo, hostům však pomohl červený Ramírezův faul. V 61. minutě srovnal dorážkou Kane a vítěznou trefu si na 90. minutu schoval Eriksen. Hotspur tak opět zvládli otoćit zápas na venkovní půdě a připsali si tak velice důležité body!

Utkání sledovalo 23 561 diváků.
    Christian Eriksen v 90. minutě zápasu rozhodl o těsné výhře Tottenhamu na hřišti oslabeného Hullu City. Konečný výsledek. Hull City 1 Tottenham 2.

90+4

90+4
    Lamela vybojoval rohový kop, dá se předpokládat, že centr neuvidíme, spíše hrátky u rohového praporku.

90+3
    Domácí v akci, Daviesovo zakončení ovšem skončilo mimo.

90+2
    Žlutou kartu na nemístné protesty dostal domácí Andrew Robertson.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.
    Christian ERIKSEN - 1:2

90
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Tak tomu se říká obrat na poslední chvíli! CHRISTIAN ERIKSEN si naběhl s míčem na hranici pokutového území, obhlédl si situaci a poslal povedenou střelu mimo McGregorův dosah!

89
    Lamela prostrkával na Lennona, Curtis Davies jen tak tak odvrátil, v první moment to dokonce vypadalo, že rukou.

87
    Střídání Hullu, odchází Robert Brady, poslední minuty si zahraje Stephen Quinn.

85
    Faul Jelaviće, Tottenham se pomaličku přibližuje k vápnu.

84
    Hull už má za úkol jediné, udržet remízový stav.

82
    Už zase hrajeme, dějství probíhá u středového kruhu.

80
    Faul na Masona, hosté budou po jeho ošetření pokračovat v útoku.

79
    Střídání je tady. Dolů jde Roberto Soldado, poslední minuty si zahraje Paulinho.