Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | Boston – Montreal 0:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:2 (kon.) | Washington – Buffalo 1:2 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Los Angeles 5:4 (kon.) | Colorado – Carolina 4:3 (kon.)
Edmonton – Chicago 1:7 (kon.) | Calgary – New Jersey 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
Dallas Stars
5:4 (3:0, 2:3, 0:1)
Los Angeles Kings
Neděle 23.11.2014, 02:20 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek víkendu. (05:01:03)

Dnešní utkání sledovalo 18 111 diváků.

Dallas Stars tedy nakonec udrželi velice těsné vedení a domácí celek si připisuje už svou druhou domácí výhru v řadě. V třetí třetině už jen pouze snížil svou druhou brankou Wiliams, a tak se, jako vítězná branka, ukázala premiérová trefa Demerse.

60:00

59:40
    Eaves jen poslal puk do středního pásma.

59:25
    Dallasu se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

59:05
    Quick míří na svou střídačku!

58:40
    Střela Goligoského je sražena a puk míří mimo obranné pásmo Kings.

58:31
    Jeff Carter (LAK) však v musel seknout zakončujícího Eavese, a tak hostující útočník dostává dvě minuty v nejméně vhodnou chvíli.

58:19
    Demers po vyhraném vhazování jen poslal puk na zakázané uvolnění.

58:12
    Střela Cartera je sražena až do ochranné sítě, a tak se bude vhazování opakovat.

58:07
    Ke střele se nakonec protlačil McNabb a Lehtonen raději udržel puk ve své lapačce, aby jeho tým mohl odejít vystřídat.

57:48
    O puk se bojuje za bránou Dallasu.

57:22
    Stars se nyní podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.

56:55
    Cole zavezl touš až do útočného pásma Dallasu.

56:23
    Pearson se dostal ke střele ze středu útočného pásma a jeho pokus byl sražen mimo bránu Stars.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 15. Ja. Benn (Seguin, Eakin), 18. Klindgerg (Benn, Eakin), 20. Benn (Klingberg, Roussel), 24. Seguin (Lehtonen), 38. Demers (Hemský, Eaves) – 30. Pearson (Muzzin, Clifford), 33. Williams (Stoll, McNabb), 39. Richards (Clifford, Doughty), 51. Williams (Brown, Stoll)

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Klingberg, Daley, Demers, Jokipakka, Oleksiak – Benn, Eakin, Seguin – Roussel, Spezza, Hemský – Moen, Fidller, Eaves – Cole, Horcoff, McKenzie.
    Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, McNabb, Greene, Regehr, McBain – Gáborík, Kopitar, Lewis – King, Carter, Toffoli – Brown, Stoll, Williams – Clifford, Richards, Pearson.

Rozhodčí: Rooney, Martell – Alphonso, Lazarowich

Diváci: 18 111