Rayo Vallecano – Celta Vigo 1:0 (kon.) | Levante – Valencia 2:1 (kon.) | Elche – Cordoba 2:2 (kon.)
Villarreal – Getafe 2:1 (kon.)
Levante UD
2:1 (0:0)
Valencia CF
Neděle 23.11.2014, 17:00 • Estadi Ciutat de València • Španělská LaLiga

Utkání je u konce. Domácí Levante v druhém poločase přidalo na aktivitě, vyplatilo se jim to a po vítězství 2:1 nad městským rivalem, Valencií CF, získávají důležité 3 body! Skóre otevřel v 58. minutě přesnou hlavičkou Casadesús, v 74. minutě sice vyrovnal Parejo, ale ještě ve stejné minutě hry se prosadil krásnou střelou do šibenice Morales. Hosté nedokázali využít žádnou ze svých příležitostí v závěru zápasu a tak zůstávají bez bodů. Ode mě je to pro tento zápas vše, přeji Vám pěkný zbytek večera a zase někdy u onlajnů, nashledanou. (18:54:46)
    Dani Parejo vyrovnal na 1:1, během necelé minuty ale vrátil Levante zpět do vedení hrdina Jose Morales. Konečný výsledek. Levante 2 Valencia 1.

90+3

90+3
    Hosté se teď sami připravují o čas útočným faulem.

90+2
    Feghouli se dostával do vápna, natlačil se před Juanfrana a po souboji s domácím obráncem se skácel k zemi. Penalta se ale ani teď nepíská.

90+1
    Negredo sklepával po centru z levé strany míč pro některého ze svých spoluhráčů, došel si pro něj pouze gólman Mariño.

90
    Nastavují se 3 minuty.

89
    De Paul se skvěle uvolnil na hranici velkého vápna, jeho rána na vzdálenější tyč končí těsně mimo!

88
    Poslední střídání domácích, střelce první branky Casadesúse nahrazuje El Zhar.

86
    Negredo dostal skvělý pas za obranu, míč si ale špatně zpracoval, kulatý nesmysl se k němu ovšem odrazil zpátky, jeho následná střela však byla zablokována.

85
    Negredo si počínal nedovoleně v souboji se Sissokem, rozehrávat tak budou domácí.

84
    Feghouli chtěl prostrčit míč do vápna na Negreda, domácí už ale brání v 11 lidech a pro hosty je velmi těžké dostat se kombinací do šance.
    Alvaro Negredo měl na hlavě vyrovnání.

82
    Na nádherný centr od de Paula si naběhl Negredo, jeho hlavičku v obrovské šanci chytá Mariño!
    Hráči Levante se radují z gólu poté, co je bleskově vrátil do vedení střídající Jose Luis Morales.

80
    Poslední střídání hostů, místo Rodriga si zahraje de Paul.

79
    Na trávníku zůstává po rohu hostů ležet nový muž na trávníku, Juanfran. Hra je tak přerušena.

78
    Druhé střídání domácích, místo Ivanschitze přichází Juanfran.

Jan Číhal

Branky: 58. V. Casadesús (Ivanschitz), 74. Morales (López) – 74. Parejo (Negredo)

Karty:   41. Sissoko (LVN), 70. Diop (LVN) – 61. Mustafi (VAL)

Levante UD: Mariño – López, D. Navarro (C), Vyntra, Karampelas – Sissoko, Diop – Ivanschitz (78. García Juanfran), V. Casadesús (88. El Zhar), Rubén García (72. Morales) – Barral.
    Náhradníci: J. Fernández – Toňo, García Juanfran, El Zhar, Morales, Simão, Camarasa.

Valencia CF: Diego Alves (C) – Barragán (65. Feghouli), Mustafi, Otamendi, Gayá – Piatti (65. Parejo), Fuego, Gomes, Gil – Negredo, Rodrigo (80. de Paul).
    Náhradníci: R. Yoel – Cancelo, Orban, Feghouli, Zuculini, Parejo, de Paul.

Rozhodčí: Bikandi – Huerga, Villate (všichni Španělsko)

Diváci: 22012