Olomouc – Poruba 2011 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 5:2 (kon.) | K. Vary – Kladno 2:1 (1:0 po s.n.)
Mladá Boleslav – Jihlava 2:3 (kon.)
HC Olomouc
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Čtvrtek 27.11.2014, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (19:29:08)

56:30

54:30
    Široký (POR) vyloučen na dvě minuty za podražení.

40:55
    Poruba právě vstřelila branku!
    Jen chvíli po začátku závěrečné třetiny otáčí druhou brankou hostů vývoj utkání RADIM ŠUSTALA. Asistence: Lukáš Horvát.

40:01

40:00

30:06
    Bialoň (POR) putuje na trestnou lavici za vražení na hrazení.

30:02

29:06
    Porubský kapitán LUKÁŠ HORVÁT svou střelou využívá přesilovku pět na tři. Asistence: Radim Šustala, Dominik Csabala.

28:02
    Jakub Heža (OLO) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

27:10
    Říčka (OLO) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

25:07
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí otevírají skóre. Autorem prvního gólu utkání je MATĚJ ZABLOUDIL.

20:38
    Klvaňa (OLO) je vyloučen na pět minut a do konce utkání za naražení zezadu.

20:01

20:00

13:30

11:30
    Jen pár minut na to putuje stejný hráč, tedy Lukáš Horvát (POR) na trestnou lavici za hákování.

07:30
    Lukáš Horvát byl hákován, a tak bylo nařízeno trestné střílení, to však mladý útočník neproměnil.

00:01

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 26. Zabloudil M. – 30. Horvát (Šustala, Csabala), 41. Šustala (Horvát)

HC Olomouc: Šoustal (Pospíšil) – Zabloudil M., Kališ, Kolovrátník, Klvaňa, Škoda J., Metelka –Heža J., Janků, Spurný, Hajšman, Machálek, Říčka, Husták, Beier, Kuba (C).
    HC RT TORAX Poruba 2011: Bayer (Škoda M.) – Olšr, Bijota, Skokan, Šustala, Široký, Boháč, Halška, Prokeš, Konvička, Prepsl – Holub, Csabala, Malát, Stach, Dohnal, Veselý, Bialoň, Žídek, Horvát (C), Irgl.