Kladno – Ústí n/L 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 1:2 (kon.) | Havířov – Šumperk 6:3 (kon.)
Motor ČB – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Prostějov – Třebíč 2:0 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 4:3 (3:2 po s.n.)
Most – Chomutov 2:4 (kon.)
AZ Havířov
6:3 (1:1, 3:0, 2:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 29.11.2014, 17:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • 1. liga (ČR)

Z Havířov je to pro dnešní večer vše. U dalších online přenosů napočtenou. (19:17:01)

A máme tady konec utkání. Domácí Havířov potvrdil roli favorita a proti okleštěné sestavě Šumperka potvrdil dominanci nad tímto soupeřem. Utkání se lámalo ve druhé třetině, kdy se domácí dokázali prosadit v rozmezí 4 minut hned třikrát!

60:00

59:52
    Puk je na holích Havířova za domácí brankou, je konec...

59:34
    Tomáš Sedlák (SUM), dvě minuty za hákování.

58:18
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk ještě upravuje skóre dnešního utkání a zmírňuje tak porážku. Z ostrého úhlu to po delším tlaku Šumperských zkusil KAMIL VÁVRA a jeho střela překvapivě skončila mezi betony brankáře Danečka až v brance.
    Asistence: Tomáš Drtil, Dainel Vachutka.

57:32

57:28
    A další vyhození Havířova.

56:30
    Havířov vyhazuje a může vystřídat.

55:50
    Marek Bail se dostal k dorážce u levé tyčky Danečkovy branky, ale havířovský brankář jeho střelu vyrazil.

55:32
    Petr Šenkeřík (HAV), dvě minuty za hákování.

55:16
    Ondrej Šedivý se dostal k rychlé střele švihem, která skončila na pohotovém levém betonu Koutského.

54:43
    Marek Matějíček se opřel do puku a od modré čáry prověřil tvrdou střelou Koutského, který jeho pokus vyrazil.

52:22
    Do další velké šance se dostal Sztefek, jeho tvrdá střela zprvní skončila na levé tyčce.

52:08
    Havířov právě vstřelil branku!
    Havířov svou početní výhodu dokázal využít. Po střele Šenkeříka se puk dostal k MICHALU HLINKOVI, který se nerozmýšlel a opřel se z ostrého úhlu do puku, který proletěl až do pravého horního růžku.
    Asistence: Petr Šenkeřík, Ondrej Šedivý.

51:05
    Tomi se dokázal trefit do skákavého puku, ale zamířit už se mu nepodařilo. Puk skončil na zadním mantinelu.

50:53
    Tomáš Brunec (SUM), dvě minuty za nedovolené bránění.

49:42
    Havířov zasazuje svému soupeři nepříjemnou ránu. Zhruba deset minut před konce odskakuje do vedení o tři branky. Pechanec poslal puk od zadního mantinelu Sztefkovi, který jej posunul na DAVIDA KLIMŠU, který se dokázal z předbrankového prostoru trefit nad rameno Koutského.
    Asistence: Michal Sztefek, Antonín Pechanec.

49:24
    Po tvrdé střele Baila, která zamířila pouze do Danečka, se mohli dostat do úniku tři na jednoho domácí, ale celá akce velmi rychle skončila nepřesnou přihrávkou.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 11. Maruna (Šenkeřík, Šlahař), 30. Maruna (Jakúbek, Matějíček), 31. Šedivý (Hlinka, Bezuška), 34. Hlinka (Jiránek, Fořt), 50. Klimša (Sztefek, Pechanec), 53. Hlinka (Šenkeřík, Šedivý) – 15. Holík (Plášek, Velecký), 44. Sedlák (TS), 59. Vávra (Drtil, Vachutka)

AZ Havířov: Daneček (Matoušek) – Matějíček, Repe, Lenďák, Šenkeřík, Ostrčil, Bezuška, Bahounek – Jiránek, Loskot, Fořt – Tomi, Hlinka, Šedivý – Sztefek "C", Pechanec, Klimša – Jakúbek, Šlahař, Maruna
    Trenér: Jan Daneček

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Holík "C", Bail, Sedlák, Gewiese, Drtil, Slavík, Prokop – Velecký, Plášek, Brunec – Staněk, Vrdlovec, Žalčík – Vachutka, Illéš, Blahuta – Vávra, Kužílek, Cink
    Trenér: Radek Kučera

Rozhodčí: Škrobák – Kašík, Wesley

Diváci: 1 920