SK Karviná – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Břeclav 4:3 (2:1 po s.n.)
Nový Jičín – Opava 2:3 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 0:2 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Vrchlabí 2:3 (kon.) | Klatovy – Bílina 4:3 (kon.) | Sokolov – Nymburk 4:2 (kon.)
Pelhřimov – Tábor 5:3 (kon.) | Děčín – Žďár n/S 1:2 (1:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Kobra 2:3 (kon.)

59:20
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Hosté ještě v samém závěru snižují zásluhou ANTONÍNA SPRUŠILA. Asistence: Ondřej Martiník, David Varga.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:40

55:48
    Valašské Meziříčí snižují v přesilové hře. Přesnou střelou z pravé části překonal Tomšu v bráně Karviné DANIEL MATUŠENKO. Asistence: Kamil Valentík.

54:40
    Vyloučeni Ladislav Opravil (Karviná) na dvě minuty za sekání a Michal Zakuťanský (Karviná) na dvě minuty za sekání.

53:26
    Karviná vstřelila branku!
    Karviná využívá další přesilovou hru. Po přihrávce Martina Kasperlíka přidává třetí branku v utkání VLADIMÍR LUKA. Asistence: Martin Kasperlík, Zdeněk Deutsch.

52:57
    Valašské Meziříčí bude hrát ve třech! Vyloučen Tomáš Matějek (Valašské Meziříčí) na dvě minuty za podražení.

51:57
    Vyloučen Ondřej Martiník (Valašské Meziříčí) vyloučen na dvě minuty za faul vysokou holí.

51:51

50:45
    Hostům se dneska přesilové hry nedaří. Ani v této zatím nedokázali ještě ohrozit branku soupeře.

49:51
    Vyloučen Martin Kasperlík (Karviná) na dvě minuty za faul vysokou holí,

48:07
    Karviná po pěti vteřinách navyšuje své vedení v přesilové hře. Po rychlé kombinační akci přidává pátou branku přesnou střelou k tyči RADIM HAAS. Asistence: David Hoďa.

48:02
    Vyloučen Martin Varga (Valašské Meziříčí) na dvě minuty za podražení.

46:55
    Karviná přidává čtvrtou branku. Po přihrávce Vladimíra Luky se prosadit dokázal v oslabení TOMÁŠ MALÍK. Asitence: Vladimír Luka.

44:03
    Domácí nedokázaly svou přesilovou hru využít. Hosté kompletní a budou teď hrát svou přesilovou hru, která bude trvat 114 sekund.

43:57
    Vyloučen Filip Dýrr (Karviná) na dvě minuty za nevolené bránění a další dvě minuty za nesportovní chování.

42:03
    Vyloučen Patrik Kuchta (Valašské Meziříčí) na dvě minuty za vysokou hůl.

41:32
    Karviná navyšuje své vedení. JAKUB JUHÁSZ stál u pravé tyčky nikým nehlídaný, takže to byla pro něj snadná práce z první dostat puk do sítě. Asistence: Radim Haas.

MCh

Branky a nahrávky: 3. Luka (Martin Kasperlík), 33. Luka (Deutsch), 42. Juhász (Haas), 47. Malík (Luka), 49. Haas (Hoďa), 54. Luka (Kasperlík, Deutsch) – 56. Matušenko (Valentík), 60. Sprušil (Martiník, Varga)

SK Karviná: Tomšu (Vrba) – Milch, Graca, Hoďa, Vydra, Jaroch, Čintala, Deutsch, Malík, Foltyn, Opravil, Dýrr, Haas, Chomič, Kasperlík Ondřej, Kasperlík Martin, Zakuťanský, Juhász, Luka "C"
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Smolka (Svoboda) – Gulda, Šimek, Matušenko, Valentík, Baroš, Kuchta, Kundrátek, Martiník, Gulda, Slovák, Sprušil, Škumát, Varga David, Varga Martin, Matějek

Rozhodčí: Zbyněk Kubičík – Tomáš Goňa, Zbyněk Novák