HC Dukla Praha
Středa 03.12.2014, 17:30 • SK Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

60
    Konec zápasu. (26:21) (09:32:25)

Libor Hrabal (Hranice): Dnešní zápas byl od začátku jednoznačný. Na Duklu jsme se totiž dobře připravili. V druhém poločasu jsme zamezili jejich protiútoky. Úžasně nám dneska zachytal Pepa Kučerka. Vyhrály jsme o pět branek, i když dvě minuty před koncem to bylo o osm. Nejspíš na nás v závěru docházela únava. Hlavní je, ale že jsme vyhráli a předvedli jsme super výkon.

Jitří Kotrč (Dukla): Poslední čtrnáct dní jsme byli na vítězné vlně. Jednou ta porážka přijít musela. I když dneska jsme tomu přispěli sami hodně. Chyběl nám tam hráč, který by ten mančaft strhl. Přijde mi to, že jsme dneska přijeli ten zápas pouze odehrát. S takovým přístupem a nasazením hráčů se nedá vyhrát na žádném ligovém zápase, jaký jsme tu dnes předvedli. (26:21)

60
    Konec zápasu. (26:21)

60
    Petružela po další rychlé akci střílí přesně. (26:21)

60
    Reichl po rychlé akci snižuje. (26:20)

58
    Rachač se prosazuje na straně domácích. (25:18)

57
    Skóre zápasu se nám opět o něco málo posunulo, omlouváme se vám za technické problémy. (24:17)

56
    Mičkal po rychlé akci přidává další branku domácích. (23:15)

55
    Mičkal proměňuje sedmičku. (22:15)

54
    Petružela po rychlé akci po straně překonává brankáře domácích. (22:15)

51
    Rachač navyšuje vedení domácích. (22:14)

49
    Oddechový čas pro domácí. (20:14)

47
    Hosté snižují na rozdíl šesti branek. (20:14)

43
    Z pravé strany se prosazuje Petr Magrla. (20:12)

42
    Hastík znovu po rychlé akci navyšuje vedení domácích. (19:12)

41
    Šůstek po rychlé akci se prosazuje a snižuje na rozdíl šesti branek. (18:12)

39
    Mičkal navyšuje vedení domácích. (18:11)

38
    Brož navyšuje vedení domácích. (17:11)

37
    Omlouváme se vám za menší technické problémy, Skóre zápasu se změnilo na 16:11 pro domácí. (16:11)