Benátky n/J – Chomutov 3:2 (po pr.) | Jihlava – Třebíč 0:2 (kon.) | Ústí n/L – Most 0:1 (kon.)
Havířov – Kadaň 1:2 (kon.) | Prostějov – Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
Motor ČB – Kladno 1:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 03.12.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

S konstatováním, že Třebíč vyhrála nad Jihlavou i potřetí v sezoně se s Vámi loučí a zase někdy se z Horáckého zimního stadionu těší napočtenou Tomáš Lysý. (20:00:35)

Po první třetině bylo utkání poměrně vyrovnané, jenže od prvního gólu byla Třebíč lepší. Ve čtyřiadvacáté minutě se prosadil Čuřík a když o tři minuty zvýšil vedení domácích Holec, měli hosté navrch. Jihlava se za celých šedesát minut nedokázala prosadit ani jednou a podlehla Horácké Slavii poměrem 0:2.

60:00

59:53
    Jan Zdráhal (TRE) dostává dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 5-7.

59:53
    Piská se až nyní po tom, co byl Tomáš Čachotský za brankou faulován. Dukla zůstala u puku, ale obrovský závar před svojí branou zná jediného vítěze, kterým je Libor Kašík.

59:33
    Jihlavští hráči se nyní zlobí poměrně oprávněně, mezi kruhy byl Melenovský jasně podražen. Třebíč získává puk a posílá jej na zakázané uvolnění.

59:17
    Třebíč posílá puk do středního pásma.

59:05
    Pumelice Štebiha od modré končí nad brankou.

59:00
    Jihlava to zkusí s šesti hráči v poli.

59:00
    Minutu před koncem je tu time-out na straně Dukly, který si vybírá trenér Petr Vlk.

59:00
    Štebihovo nahození bez potíží lapil Kašík, který si ve svém brankovišti ještě dovolil oslavnou otočku.

58:26
    Pane rozhodčí, tohle snad nemohlo být myšleno vážně. Hra je vykázána do středního pásma kvůli domnělému postavení útočícího hráče v brankovišti po střele Dobrovolného.

58:18
    Také Jihlava hraje v plném počtu.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny se právě rozbíhají.

58:00
    Zdráhalovu střelu z první od modré chytá jistě Kacetl.

57:55
    Dnešnímu zápasu přihlíží 2284 diváků. Nutno podotknout, že spokojená může být pouze část třebíčských fanoušků. Tímto výkonem Dukla rozhodně fanoušky na svůj stadion nenatáhne.

57:00
    Tři minuty před koncem budou hosté hrát ještě 78 vteřin dlouhou přesilovku pět na čtyři, což je výrazně přibližuje k třem bodům.

56:48
    Třebíčští hokejisté hrají v plném počtu.

56:18
    Zřejmě poslední naděje Dukly na zvrat bere Richard Diviš (JIH), který dostává dvě minuty za držení protihráče.

Na vyloučení: 5-6.