Vsetín – SK Karviná 3:1 (kon.) | Přerov – Technika Brno 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:5 (kon.)
Opava – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Břeclav – SHK Hodonín 1:4 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 5:4 (po pr.)
Mor. Budějovice – Tábor 1:3 (kon.) | Klatovy – Děčín 5:4 (2:0 po s.n.)
HK Opava
4:3 (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 03.12.2014, 18:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • 2. liga skupina Východ

Konec zápasu. (20:19:45)

64:07
    Opava právě vstřelila branku!
    Slezan se stává vítězem dnešního utkání. TOMÁŠ MĚCH obdržel pěknou přihrávku za obranu a pelášil sám na Tihláře, kterého parádně vyškolil kličkou do forhendu.

63:52
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává domácí Vítek.

63:37
    Vhazovat se nyní bude v obranném pásmě Poruby.

62:27
    Menším trestem za zdržování je potrestán hostujcí Peslar, v témže čase si odpyká dvě minuty za hákování Galvas.

62:12
    Tihlář teď skvěle dvakrát zasál proti střelám Opavanů.

61:49
    Moslerovu střelu od modré lapil Tihlář, vhazuje se po jeho pravici.

60:55
    Díky tomu, že Ovšák ve třetí třetině dostal 2+5 minuty, pokračuje opavká přesilovka.

60:01

60:00

59:00
    Do obrovské šance se dostal porubský Sedlář, který se skvěle proháčkoval mezi obránci Slezanu, Šafránek jeho střelu zlikvidoval!

58:36
    Oba celky už jsou ve čtyřech.

57:34
    Menším trestem za nedovolené bránění je potrestán Patrik Mosler (Opava).

57:09
    Menším trestem za sekání a trestem ve hře je potrestán hostující Milan Ovšák.

56:36
    Máme zde vyloučení na obou stranách, Menším trestem za sekání je potrestán Zachar, domácí Tichý si odpyká dvě minuty za krosček.

56:08
    Zakázané uvolnění Poruby.

55:50
    Opavě dělá problém rozehrávka a přechod středního pásma, Poruba předvádí dobré napadání.

54:50
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden z týmu nemá momentálně navrch.

53:53
    Další icing Opavy, vhazuje se opět před Šafránkem.

Vojtěch Konečný

Branky a nahrávky: 16. Wolf (Herman), 39. Wolf, 46. Tichý (Wolf, Herman), 65. Měch – 14. Buček (Vrána, Peslar), 45. Červenka (Hulva, Mihal), 52. Sedlář (Chaloupka)

HK Opava: Šafránek (Plánovský) – Vrabel, Černý T., Galvas, Tichý, Tůma Pavelek, Mosler – Štindl, Měch, Herman, Vítek, Polok, Kocián, Vaněk F., Wolf, Černý L., Svoboda, Chalupa
    HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Pater) – Ovšák, Vajda, Šindelář, Slavík, Javín, Peslar – Seidler, Mihal, Červenka, Buček, Chaloupka, Hulva, Zachar, Sedlář, Vrána, Vaněk R., Pavlačka

Rozhodčí: Šutara – Jureček, Rychlý