NY Islanders – Ottawa 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – New Jersey 1:0 (kon.) | Washington – Vancouver 3:4 (kon.)
Carolina – Nashville 2:1 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Dallas 5:3 (kon.)
Detroit – Florida 3:4 (kon.) | Calgary – Arizona 5:2 (kon.) | San Jose – Philadelphia 2:1 (kon.)
Los Angeles – Boston 2:0 (kon.)
Carolina Hurricanes
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Nashville Predators
Středa 03.12.2014, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:42:25)

Andrej SEKERA (CAR) 0+0 0 střel, čas na ledě 20:51

Domácí uhájili těsné vedení až do konce, byť to v závěru zápasu bylo hodně těžké, bránit se ve čtyřech proti šesti hráčům soupeře. Carolina se dnes mohla spolehnout na skvěle chytajícího Warda, který podal výtečný výkon. Hosté se dlouho nemohli prosadit, jejich zakončení postrádalo přesnost a možná někdy i trochu štěstí. S jedním vstřeleným gólem se těžko dělají body.

60:00

59:51
    Posledních devět vteřin a Cam Ward drží hosty v šachu.

59:35
    Dobrá střela Josiho, z pravé strany, puk zamířil těsně vedle.

59:29
    Oddechový čas pro hosty.

59:29
    A Ward nakonec zachytil puk z své pravé tyčky a přerušuje hru, dává tak svým spoluhráčům prostor pro vystřídání.

59:22
    Hosté ostřelují branku Hurricanes.

59:08
    Hosté hrají v šesti, branka Predators prázdná, domácí se brání ve čtyřech.

59:00
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Ward přerušuje hru, ale nastává kritická situace pro Hurikány, na trestnou lavici odchází Riley Nash za podražení.

58:38
    Hosté se šesti hráči v poli, Rinne na střídačce.

58:30
    Posledních devadesát vteřin do konce třetí třetiny, Forsberg se snaží dostat z levé strany do šance, ale nemá rychlost.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 19. Skinner (Nestrašil, Liles), 41. Rask (Skinner) – 56. Ribeiro (Josi)

Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Faulk, Sekera, Liles, Gleason, Hainsey, Jordán – Tlustý, E. Staal, Lindholm – Gerbe, Nash, Sjomin – Skinner, Rask, Nestrašil – Boychuk, McClement, Dwyer
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Volčenkov, Jones, Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Neal – Wilson, Jarnkrok, C. Smith – Cullen, Fisher, O. Jokinen – Nystrom, Gaustad, Beck

Rozhodčí: Pochmara, L'Ecuyer – Wheler, Sharrers