Minnesota – Anaheim 4:5 (kon.) | Winnipeg – Colorado 6:2 (kon.) | Chicago – Montreal 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Ottawa 3:2 (kon.) | NY Islanders – St. Louis 4:6 (kon.) | Los Angeles – Philadelphia 1:2 (kon.)
Minnesota Wild
4:5 (0:2, 3:1, 1:2)
Anaheim Ducks
Sobota 06.12.2014, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Ode mne už je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek první prosincové soboty. (04:51:15)

1. Ryan Kesler (ANA) 2+1
    2. Jonas Brodin (MNS) 1+1
    3. Matt Beleskey (ANA) 1+0

Ve třetí třetině napínavý duel patřičně vygradoval a v Xcel Energy Center byla vidět pořádná přetahovaná. Tu nakonec zvládli lépe hosté, kteří sice prohospodařili vedení 3:0, ale za nepříznivého stavu prokázali Ducks pevné nervy a dokázali znovu strhnout skóre na svoji stranu. Vítěznou branku si připsal po nahrávce kapitána Getzlaffa Matt Beleskey.

60:00

59:20
    Parise (MNS) dostává za podražení dvě minuty a to už pro Anaheim vypadá dobře.

59:06
    Granlund vypálil nezvykle od modré čáry, pokus finského forvarda plachtil vysoko nad.

58:45
    Oddechový čas pro domácí.

58:29
    Backström na střídačce! Minnesota to zkouší v šesti!

57:47
    Silfverberg vystihl rozehrávku hostů a vydal se směrem na Backströma. Jeho střela šla mimo tři tyče.

56:28
    Divočáci se provinili icingem.

55:40
    Zucker tvrdě napálil puk takřka z poloviny kluziště, Andersen v klidu schoval kotouč ve své lapačce.

55:19
    Obrovský zmatek v brankovišti Anaheimu! Koivu a Zucker teď vytvořili obrovský tlak na gólmana Kačerů, ale ten se roztáhl na čáře a zabránil tak desátému gólu.

55:02
    Anaheim vyhazuje až na zakázané uvolnění.

54:55
    Brodziakova střela zblokovaná vysoko nad.

53:12
    Jason Pominville v ofsajdu.

52:13
    Kesler se zkoušel probít skrz obranný val Minnesoty, ale marně.

50:03
    Icing hostů

Jan Kousal

Branky a nahrávky: 25. Koivu (Granlund, Scandella), 26. Parise (Granlund, Brodin), 38. Brodin (Pominville, Folin), 43. Fontain (Brodziak, Prosser) – 2. Kesler (Palmieri, Fowler), 12. Silfverberg (Cogliano, Smith-Pelly), 23. Kesler (Lindholm), 44. Jackman (Kesler), 49. Beleskey (Getzlaff, Palmieri)

Minnesota Wild: Kuemper (Backström) – Scandella, Spurgeon, Brodin, Folin, Ballard, Prosser – Parise, Granlund, Pominville – Zucker, Koivu, Vanek – Niederreiter, Brodziak, Coyle – Carter, Haula, Fontain
    Anaheim Ducks: Andersen (Bobkov) – Fowler, Manson, Lindholm, Fistric, Stoner, Vatanen – Bourque, Getzlaff, Perry – Beleskey, Kesler, Palmieri – Cogliano, Smith-Pelly, Silfverberg – Maroon, Thompson, Jackman