Los Angeles – Philadelphia 1:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 5:2 (kon.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (kon.)
Tampa – Columbus 1:3 (kon.) | Florida – Buffalo 3:2 (kon.) | New Jersey – Washington 1:4 (kon.)
Nashville – Chicago 1:3 (kon.) | Dallas – Montreal 4:1 (kon.) | Arizona – Boston 2:5 (kon.)
Calgary – San Jose 2:3 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 3:4 (po pr.) | Carolina – Detroit 1:3 (kon.)
Tampa Bay Lightning
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 07.12.2014, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Je čas se s vámi rozloučit, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc (ranním ptáčatům dobré ráno). (03:50:41)

3. Matt Calvert (CBJ) 0+1

Je dobojováno. Sergej Bobrovskij se stává hrdinou dnešního zápasu, protože zneškodnil 33 z 34 střel Tampy a během dvou zápasů tak lapil už 85 sřeleckých pokusů z celkových 89. Hosté po necelých pěti minutách závěrečné periody navýšili svůj náskok už na 3:0 zásluhou Jacka Skilleho. Brankář Blue Jackets přišel o čisté konto v předposlední minutě, kdy se prosadil český útočník Ondřej Palát.

60:00

59:52
    Ryan Johansen orazítkoval tyč prázdné branky Tampy!

59:39
    Savard drží kotouč v obranném pásmu.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny, Bishop zůstává na střídačce!
    Ondřej PALÁT - 1:3

58:47
    Tampa právě vstřelila branku!
    Domácí ještě vykřesali plamínek nadějě a Bobrovskij tak přišel o čisté konto. Nikita Kučerov našel mezi kruhy neobsazeného ONDŘEJE PALÁTA a ten neomylně vymetl pavučinku v horním růžku. Asistence: Nikita Kučerov, Tyler Johnson.

58:31
    David Savard obětavě spadl do střely Filppuly, to je důležitý obranný zákrok pro hosty, protože Bobrovskij by se pravděpodobně nestihl přemístit.

58:07
    Nick Foligno mířil z hloubi vlastního obranného pásma jen těsně vedle levé tyče branky Tampy, kotouč končí jen na zakázaném uvolnění.

57:43
    Tampa tedy hraje v pěti proti čtyřem hráčům soupeře, Bishop je opět na střídačce.

57:36
    Matt Calvert (CBJ) a Alex Killorn (TBL) se zaklínili jeden do druhého, oba kohouti jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

57:10
    Boone Jenner si prodloužil střídání a obětavě vypíchl kotouč Stralmanovi.

56:44
    Boone Jenner těsně minul prázdnou branku Tampy – icing.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 59. Palát (Kucherov, Johnson) – 3. Jenner (Calvert), 13. Savard (Johnson, Atkinson), 45. Skille (Chaput, Hartnell)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Hedman, Stralman, Garrison, Šustr, Carle, Gudas – Killorn, Stamkos "C", Callahan – Palát, Johnson, Kučerov – Paquette, Filppula, Connoly – Drouin, Boyle, Morrow.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Johnson, Savard, Leopold, Prout, Erixon, Wisniewski – Gibbons, Foligno, Hartnell – Calvert, Jenner, Atkinson – Rychel, Johansen, Skille – Tropp, Chaput, Boll.

Rozhodčí: O'Rourke, Dwyer – Sharrers, Shewchyk

Diváci: 17467