Los Angeles – Philadelphia 1:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 5:2 (kon.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (kon.)
Tampa – Columbus 1:3 (kon.) | Florida – Buffalo 3:2 (kon.) | New Jersey – Washington 1:4 (kon.)
Nashville – Chicago 1:3 (kon.) | Dallas – Montreal 4:1 (kon.) | Arizona – Boston 2:5 (kon.)
Calgary – San Jose 2:3 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 3:4 (po pr.) | Carolina – Detroit 1:3 (kon.)
New Jersey Devils
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Washington Capitals
Neděle 07.12.2014, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To bude ode mě všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc! (03:47:23)

Střely: 34:29 (11:12, 8:13, 15:4)

Trápení Devils pokračuje, Washington vyloupil Prudential Center po výhře 4:1!

O první zásah se ve čtvrté minutě postaral Karl Alzner, v minutě sedmé ale dokázal vyrovnat Patrik Eliáš. Vedení hostům vrátil ve 30. minutě Jay Beagle, na kterého navázal v přesilové hře Jevgenij Kuzněcov. Výhru Capitals potvrdil v závěru gólem do prázdné branky Brooks Laich.

Washington si tak z Newarku odvezl dva body za výhru 4:1.

60:00
    Brooks LAICH - 1:4

59:35
    Washington právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! BROOKS LAICH poslal ze středního pásma puk do prázdné branky a dal tak na 1:4! Asistence: Joel Ward.

59:29
    O střelu do prázdné branky se pokusil brankář Holtby, puk šel ale hodně vedle a tak z toho je pouze zakázané uvolnění.

59:10
    Chimera ale vyhodil přes celé hřiště, icing to není a tak Ryder musel rychle pro puk.

58:46
    Schneider pochopitelně zůstává na střídačce.

58:46
    Oddechový čas pro hosty.

58:46
    Latta vyhodil na zakázané uvolnění.

58:40
    Gomez posílal puk před branku, kde se ho ale nikdo nezmocnil.

58:28
    Eliášova střela byla zblokována mimo.

58:13
    Cory Schneider míří z branky, Devils jsou v šesti!

57:53
    Nyní ale za brankou Schneidera drží puk čtvrtá lajna Caps. Velmi dobrá práce.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 7. Eliáš (Zubrus, Greene) – 4. Alzner (Wilson), 30. Beagle (Carlson), 33. Kuzněcov (Laich, Ward), 60. Laich (Ward)

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Helgeson, Židlický, Gelinas, Merrill – Cammalleri, Henrique, Ryder – Zubrus, Eliáš, Jágr – Ruutu, Gomez, Sislo – Tootoo, Gionta, Bernier
    Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Hillen, Schmidt – Ovečkin, Bäckström, Wilson – Johansson, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Ward – Chimera, Latta, Beagle

Rozhodčí: Joannette, Morton – Amell, Driscoll

Diváci: 15230