NY Rangers – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Carolina – New Jersey 1:2 (kon.) | St. Louis – Florida 4:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
New Jersey Devils
Úterý 09.12.2014, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

To je z mé strany vše a u dalšího hokejového zápasu se těším brzy nashledanou! (03:42:41)

Jaromír Jágr (NJD) 1+1, 5 střel, čas na ledě 20:12

Zápas je u konce. Dnes vítězí New Jersey, kteří si pripisují důležité tři body za výhru 2:1. Skóre otveřel ve 28. minutě Justin Faulk, který se trefil od modré. Poté ale Devils otočili skóre zásluhou Jágra a Henriqueho. Ve třetí třetině se Devils spíše bránili, ale i díky skvélému výkonu Schneidera vítězství udrželi.

60:00

59:53
    Střela Sekery zablokována Merrillem.

59:22
    McClement vystřelil bekhendem a Schneider vyráží!

58:58
    Sekerova střela mířila nad branku Devils.

58:46
    Gionta vyhodil puk na zakázané uvolnění.

58:29
    Carolina v šesti. Ward je na střídačce.

58:19
    Jágr dostal puk z pásma!

57:58
    Jeff Skinner vystřelil z otočky. Schneider vyráží!

57:52
    Oddechový čas pro Devils!

57:49
    Jágr lehce vyhodil, ale puk se doklouzal až na zakázané uvolnění. Vhazování v pásmu Devils.

57:17
    Havlát se nedokázal prokličkovat přes Harrisona.

56:24
    K puku se dostal Henrique. Nic nevymýšlel, najel do pásma a bekhendem vystřelil. Ward má puk v lapačce.

55:44
    Faulkova střela zablokována mimo branku Devils.

55:10
    Tlustý dostal přihrávku před branku od McClementa, ale špatně si zpracoval puk.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 28. Faulk (Hainsey, Nestrašil) – 35. Jágr (Gomez), 40. Henrique (Jágr, Gomez)

Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Sekera (A), Faulk, Harrison, Liles, Hainsey (A), Jordán – Skinner, Staal (C), Lindholm – Tlustý, Nash, Nestrašil – Gerbe, Rask, Terry – Boychuk, McClement, Dwyer
    New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene (A), Severson, Merrill, Židlický, Gelinas, Harrold – Zubrus, Gomez, Jágr – Ruutu, Henrique, Ryder – Havlát, Josefson, Sislo – Tootoo, Gionta, Bernier

Rozhodčí: Jackson, Skilliter – Henderson, Shewchyk