Boston – Chicago 2:3 (kon.) | Buffalo – Calgary 4:3 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 4:1 (kon.)
Washington – Columbus 2:3 (po pr.) | Ottawa – Los Angeles 3:5 (kon.) | Tampa – Carolina 2:1 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 6:3 (kon.) | Arizona – Nashville 1:5 (kon.) | Colorado – Winnipeg 4:3 (2:0 po s.n.)
San Jose – Minnesota 2:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
New Jersey Devils
Pátek 12.12.2014, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Ode mě to bude pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc! (03:41:30)

Střely: 36:18 (10:5, 12:6, 14:7)

Utkání mezi Flyers a Devils je již minulostí. Philadelphia vítězí 4:1.

Do vedení ji v 7. minutě poslal v oslabení Sean Couturier, ve 14. minutě na 2:0 navýšil Matt Read. Snížení přišlo o 20 minut později, když střelu Gomeze tečoval Havlát. Důležitá ale byla 56. minuta, kdy se dokázal prosadit Wayne Simmonds. Na něj navázal ještě gólem do prázdné branky Jakub Voráček a Letci tak získali důležité dva body za vítězství 4:1.

60:00

59:00
    Utkání už se pochopitelně pouze dohrává. A to s pukem na holích Flyers.

58:25
    Vhazovat se bude ve středním pásmu, puk totiž skončil v hledišti.
    Jakub VORÁČEK - 4:1

57:30
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A máme zřejmě definitivně rozhodnuto! Ďáblové nevyužili svou šanci a dopředu vyrazil s pukem Streit. Ve středním pásmu ho předal na Girouxe, jenž ho posunul na JAKUBA VORÁČKA, pro něhož nebyl problém vsítit gól do prázdné brány. Asistence: Claude Giroux a Mark Streit.

57:15
    Devils hrají v šesti!

57:09
    Ryder minul branku.

56:46
    Schneider po zaváhání svých spoluhráčů raději podržel puk.

56:37
    Na druhou stranu pelášil Sean Couturier, jeho střela šla ale díky velmi dobré obranné práci Seversona mimo.

56:16
    Mohlo být rázem sníženo, Gomez nahrál v přečíslení 2 na 1 na Havláta, toho ale Ray Emery vychytal!
    Wayne SIMMONDS - 3:1

55:44
    A je to 3:1, velmi důležitá branka pro Philadelphii! Giroux nabil na modrou Streitovi a WAYNE SIMMONDS se prosadil z místa, kde během přesilové hry tráví většinu svého času – před brankou! Asistence: Mark Streit a Claude Giroux.

55:09
    Rychlý střelecký pokus od modré zaznamenal Voráček, Schneider lapil puk.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 7. Couturier (Read), 14. Read (Couturier, Schultz), 56. Simmonds (Streit, Giroux), 58. Voráček (Giroux, Streit) – 34. Havlát (Gomez, Severson)

Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Grossmann, Streit, Schultz, Coburn, MacDonald, L. Schenn – Raffl, Giroux, Voráček – B. Schenn, Laughton, Simmonds – Umberger, Couturier, Read – Rinaldo, Bellemare, VandeVelde
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Severson, Merrill, Židlický, Helgeson, Harrold – Cammalleri, Henrique, Ryder – Havlát, Gomez, Jágr – Ruutu, Josefson, Sislo – Tootoo, Gionta, Bernier

Rozhodčí: Joannette, Kowal – Amell, Brisebois