Motor ČB – Ústí n/L 6:5 (po pr.) | Jihlava – Kadaň 2:1 (kon.) | Havířov – Chomutov 4:2 (kon.)
Prostějov – Benátky n/J 2:7 (kon.) | Litoměřice – Most 5:3 (kon.) | Kladno – Třebíč 3:2 (2:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 6:5 (2:1 po s.n.)
Banes Motor České Budějovice
6:5 (3:1, 2:1, 0:3 - 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 15.12.2014, 17:30 • Budvar Arena • 1. liga (ČR)

Máme za sebou dnešní velmi napínavé utkání, které opravdu stálo za to. Motor vedl po čtyřiceti minutách 5:2, ve třetí části ale vedení ztratil a druhý bod nakonec vybojoval až v prodloužení. Českobudějovičtí hokejisté si ještě plácají s fanoušky, já už se s vámi ale loučím. (20:00:54)

60:41
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Tak přeci jenom si dnes Josef Straka připsal bod. Nejprve se sám dostal do prostoru a pokusil se překvapit gólmana střelou přes obránce. Puk byl ale zblokovaný a doputoval přesně na hůl TOMÁŠE NOUZY, který pohotově propálil Petráska ranou do horní poloviny branky. Asistence: Josef Straka, Ján Mucha.

60:09
    Ján Mucha se dostal k pokažené rozehrávce Ústí a trefil horní tyč!

60:01

60:00

59:54
    Tomáš Kolafa (UNL) si půjde odpykat dvě minuty.

59:20
    Kloz byl ve velké šanci před Pechekem a mohl rozhnout! Českobudějovický brankář chytil ránu maskou.

58:46
    Domácí jsou v tlaku, ale ani Vanišův pokus se neujal.

58:22
    Rob pálil na Petráska, ale puk z jeho hole mířil vedle.

56:57
    Nouza nejprve hledal Heřmana a poslal mu přesnou přihrávku. Heřman byl ale příliš blízko Petráska a tak ho nedokázal překonat. Vzápětí se ale puk dostal opět na hůl Nouzovi, na kterého zívala odkrytá branka. Českobudějovický střelec v rozhodující chvíli zklamal!

55:40
    Střela Muchy od modré neohrozila Petráskovu svatyni.

55:31
    Ústí nad Labem zahrává kotouč na zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před Petráska.

54:24
    Po střele jednoho z hráčů hostí byl kotouč zbklokován do sítě.

54:10
    Ústí nad Labem bylo opět v tlaku před českobudějovickou brankou, ale senzace se nekoná.

52:59
    Na dnešní utkání přišlo do Budvar arény 3079 diváků.

51:46
    Kůdelu střídá v brance Motor Jan Pechek. Osmnáctiletý brankář odchytá své první minuty v dresu Českých Budějovic.

51:46
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno! Motor opět usnul na vavřínech a dostává srovnávací branku. Brož projel po zadním mantinelu a hodil kotouč před českobudějovickou branku, kde číhal DAVID MERTA, jenž překonal Kůdelu dnes podruhé. Asistence: Vladimír Brož, Vít Budínský.

51:31
    Ústeckým se přesilový hra nedaří, Nouza vyhazuje kotouč.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 3. Pajič (Rob, Švihálek), 5. Prokeš (Semrád, Rob), 7. Punčochář (Pajič), 24. Heřman (Nouza, Mucha), 27. Pajič (Kuchejda, Punčochář), 61. Nouza (Straka, Mucha) – 20. Baránek (Černý, Vávra), 40. Vávra (Smetana, Baránek), 43. Vávra (Černý, Suchan), 46. Merta (Brož), 52. Merta (Brož, Budínský)

Banes Motor České Budějovice: Kůdela (52. Pechek) – Punčochář, Vráblík, Mucha, Suchánek, Chmelíř, Semrád – Kuchejda, Pajič, Švihálek – Nouza, Straka, Heřman – Vaniš, Rob, Prokeš – Přibyl
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana – Tůma, Roubík, Rod – Budínský, Kloz, Merta – Pohl, Baránek, Vávra – Navarra, Suchan

Rozhodčí: Horinek – Jindra, Zíka