Toronto – Los Angeles 4:3 (1:0 po s.n.) | Chicago – Calgary 2:1 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 0:2 (kon.)

Československá stopa v utkání

V utkání nenastoupil žádný z Čechů nebo Slováků.

Je konec. Rangers stačil nejdříve jediný gól po většinu základní hrací doby, aby později potvrdili těsné vítězství gólem do prázdné branky při risku soupeře. Ani dnes se tedy Edmonton Oilers nedočkají výhry a jejich trápení pokračuje, naopak New York Rangers si v tabulce Východní konference o něco přilepší. To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezké pondělí.

60:00
    Carl HAGELIN - 0:2

59:39
    Rangers právě vstřelili branku!
    Máme rozhodnuto. Utkání, které po jeho většinu zůstalo na rozdílu jedné branky, se teď úplně láme ve prospěch New York Rangers. CARL HAGELIN získal puk a celkem s ledovým klidem jej dopravil do odkryté klece Olejářů. Hosté dnes už nemusí mít strach o výsledek. Asistence: Dominic Moore.

58:59
    Domácí družina v útočném pásmu a Perron hned zařídil zákrok Henriku Lundqvistovi. Ale ten dnes ukazuje, že si bude chtít dojít pro čisté konto.

58:28
    Edmonton Oilers už zkoušejí hru bez brankáře a hrají v šesti mužích, Ben Scrivens na střídačce.

58:26
    Domácí se snaží dostat do útočného pásma už i za cenu risku, necelé dvě minuty před koncem stále ztrácejí jednu branku.

57:30
    Schultz hledal volného Petryho na pravé straně před brankou, ale druhý jmenovaný nebyl připraven zakončit, takže Lunqvist mohl zůstat docela v klidu.

56:57
    Nash sice dobře nahrával, ale do cesty se mu postavil opět Taylor Hall, jenž vyhazuje a Oilers tohle oslabení už zvládnou.

56:18
    Hendricks se málem ještě dostal do šance ve vlastním oslabení, ale nakonec mu bylo odebrán puk z hokejky.

55:50
    Podobně si vedl také Taylor Hall, který odeslal kotouč až k brance Henrika Lundqvista. Ten rozehraje touš.

55:17
    Domácí se hned v úvodu oslabení osvobozují a řeší první problémy před svým brankářem.

55:02
    Nepříjemnost pro Oilers, jejich hráč míří na trestnou lavici. Ryan Nugent-Hopkins oslabuje svůj tým, protože hákoval. Zároveň je tu reklamní pauza.

54:46
    Moore získal puk ve střední třetině a okamžitě jej vyhazuje co nejdále od své branky, aby neměl Lundqvist starosti.

54:03
    Jakupov před brankou hledal ještě někoho volného, ale možná už měl spíše střílet, protože hlavní moment pro nahrávku prováhal.