SP v severské kombinaci, skoky HS98, Ramsau (zruš.) | SP v běhu na lyžích, sprint volně mužů i žen Vítěz: M. Björgenová (NOR) a F. Pellegrino (ITA) (kon.)
SP v severské kombinaci, 10km běh, Ramsau Vítěz: J. Lamy Chappuis (FRA) (kon.)

---------------------------------------
    44. Pavel Churavý (CZE) + 2:30,6 (17:04:33)

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.

Dnešní běžecký závod byl velmi zajímavý, vítězem se stal nakonec stal Lamy Chappuis, který v závěru porazil Nora Koksilena i Němce Riessleho. Český závodník Tomáš Portyk bodoval 23. místem, Pavel Churavý dojel na 44. pozici. Velkou zajímavostí bylo umístění Rusa Klimova, který po skoku vedl o 17 sekund, jenže v běžecké části naprosto selhal a nakonec dojel na posledním 47. místě!
    Francouz Lamy Chappuis zvládl závěrečný spurt nejlépe

Běžecká část dnešního závodu v severské kombinaci právě skončila!

CÍL
    Závod příliš nevyšel Pavlu Churavému, který se z třicáté pozice po skoku propadl až na 44. místo se ztrátou dvě a půl minuty.

CÍL
    Tomáš Portyk končí na třiadvacátém místě se ztrátou přes 50 sekund.

CÍL
    Na druhém místě dojel Nor Kokslien, třetí skončil vedoucí muž SP Němec Riessle.

CÍL
    V cílové rovince se odpoutalo trio závodníků a první v cíli je nakonec Francouz Jason Lamy Chappuis!

9,5
    Do cíle chybí půl kilometrů a spurt tedy vrcholí!

8,75
    Portyk se drží na bodech na jednadvacáté pozici se ztrátou necelé půl minuty, na Pavla zatím čekáme.

8,75
    Nyní odpadl Francouz Lacroix, na čele je tak 11 závodníků. Na posledním měřeném úseku je to tak stále velmi vyrovnané!

8,25
    Vedoucí skupinka se pořád trhá, do cíle chybí necelé dva kilometry. Bude se zřejmě rozhodovat v závěrečném sprintu. Situace se má následovně: Lamy Chappuis, Rydzek, Riessle, Schmid, Frenzel, Gruber, A. Watabe, Braud, Laheurte a Klemetsen si to rozdají o vítězství.

7,5
    Portyk je už za Kircheisenem, na čelo ztrácí 17 sekund! Churavý stále třiačtyřicátý.

7,5
    Vedoucí skupinka čítá dvanáct závodníků, ve vedení je Nor Koksilen. Vedoucí grupa se začíná pomalu a jistě trhat. Jsou v ní vlastně už jen všichni favorité na dnešní vítězství.

6,25
    Mezi nimi je i Portyk se ztrátou 8,5 sekundy, Churavý je až třiačtyřicátý se ztrátou 1:14.

6,25
    Na měřeném úseku se do čela dostal Francouz Lamy Chappuis, prvních 22 závodníků pak běží v deseti vteřinách!

5,5 KM
    Závodníci se blíží čtvrtému měřenému úseku. V tuto chvíli se všichni drží za sebou. Nikdo se ještě neodvážil utrhnout se dopředu.

5 KM
    Po polovině trati již vede Riessle, který udává tempo závodu. Nicméně hned za ním jsou Kokslien, Lamy Chappuis, Frenzel, Orter, Schmid a ostatní favorité. Zatím se tady nezávodí.