Boston – Detroit 5:2 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 4:3 (po pr.)
Carolina – Montreal 1:3 (kon.) | Ottawa – Buffalo 5:2 (kon.) | Tampa – Toronto 3:2 (kon.)
St. Louis – Colorado 3:0 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (kon.) | Chicago – Nashville 5:4 (1:0 po s.n.)
Dallas – NY Rangers 3:2 (kon.) | Arizona – Philadelphia 4:2 (kon.) | Calgary – Los Angeles 2:1 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Toronto Maple Leafs
Úterý 30.12.2014, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

Díky za pozornost. To je z mé strany vše. Přeji vám příjemný zbytek dne/noci. (04:14:42)

3. Victor Hedman (TBL) 0+2

Tampa úspěšně otočila zápas z 0:2 na 3:2 a připisuje si dva body. To Toronto nebude na výjezd na Floridu vzpomínat v dobrém. Včera též vedlo o dvě branky a zápas tratilo, dnes opět to samé. Obrana znovu dovolila projít na Reimera až příliš střel a útok střelecky aktivní moc nebyl. Jediný kdo si dnes na straně Maple Leafs zaslouží pochvalu jsou fanoušci, kteří byli slyšet po celý zápas a brankář Reimer. Jinak zcela zasloužená výhra Bolts.

Střely na branku: 41 – 23

60:00

59:45
    Van Riemsdyk nahazoval z boku, ale Bishop vyráží za branku.

59:25
    Stamkos netrefil od modré prázdnou branku.

58:52
    Leafs hrají bez gólmana!

58:29
    Kadri pálil z kruhu, ale Bishop vyráží.

58:02
    Hosté jsou v plném počtu a mají nejvyšší čas se pokusit ještě vyrovnat.

57:30
    Winnik se dostal k vyraženému puku a vyhazuje ho do bezpečí.

57:09
    Killorn trefil bokem Reimera do hlavy, když kolem něj projížděl. Brankář Leafs se sbírá z ledu, dívá se na něj i lékař, ale mělo by to být v pořádku. Ani se nebude vylučovat.

56:53
    Stamkos pálil z kruhu, tak jak u něj zvykem, ale trefil jen dobře bránícího Poláka.

55:59
    Nepříjemnost pro Toronto. Booth odchází za hru vysokou holí na trestnou a Tampa si tak zahraje přesilovku.

55:15
    V hledišti mezitím opět probíhá souboj o to, kdo bude hlasitější.

54:44
    Domácí vytlačili hosty z útočné třetiny a vyhazují puk do jejich obranné třetiny.

53:25
    Bolts se ubránili a jsou v plném počtu.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 27. Callahan (Stamkos, Hedman), 30. Fillpula (Hedman, Callahan), 52. Stamkos (Carle) – 5. Santorelli (Kadri, Phaneuf), 8. Lupul (Bozak, Kessel)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Stralman, Hedman, Carle, Gudas, Barberio, Šustr – Drouin, Stamkos, Paquette – Palát, Johnson, Kučerov – Killorn, Filppula, Callahan – Morrow, Boyle, Connolly.
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Gibson) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Polák, Rielly, Holzer – Lupul, Bozak, Kessel – van Riemsdyk, Kadri, Santorelli – Booth, Holland, Clarkson – Ashton, Smith, Winnik.