Boston – Detroit 5:2 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 4:3 (po pr.)
Carolina – Montreal 1:3 (kon.) | Ottawa – Buffalo 5:2 (kon.) | Tampa – Toronto 3:2 (kon.)
St. Louis – Colorado 3:0 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (kon.) | Chicago – Nashville 5:4 (1:0 po s.n.)
Dallas – NY Rangers 3:2 (kon.) | Arizona – Philadelphia 4:2 (kon.) | Calgary – Los Angeles 2:1 (kon.)
Arizona Coyotes
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Philadelphia Flyers
Úterý 30.12.2014, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

Dnešní utkání sledovalo 16521 diváků. (05:50:22)

Střely na branku:10-13 (celkem: 25-32)

Flyers zahráli skvělou 3. třetinu a z jasného zápasu dokázali udělat velké drama. Dvěma góly v rozmezí tří minut snížil Umberger. Přes velký nápor a příležitosti se však vyrovnání nekonalo. Místo toho trfil opuštěnou branku hostů Antoine Vermette a dovršil hattrick v tomto zápase. Domácí vítězí 4:2.

60:00
    Antoine VERMETTE - 4:2

59:32
    Arizona právě vstřelila branku!
    Tak se to povedlo. Až na několikátý pokus trefili domácí prázdnou branku soupeře a mohou se tak radovat z vítězství. Gól: ANTOINE VERMETTE, BEZ ASISTENCE

58:59
    Domácí nebyli schopni trefit prázdnou branku z útočné třetiny a tak se pokračuje ve velkém tempu.

58:24
    Hosté v šesti, bez brankáře.

57:55
    Domácí drží hosty daleko od své branky.

56:21
    Tlak hostů sílí. Můžeme se těšit na pěkný konec třetí třetiny.
    R.J.UMBERGER - 3:2

55:13
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Autorem branky je R.J.UMBERGER, který tečoval střelu z kruhů Seana Coturiera. Asistence: Sean Couturier a Vincent Lecavalier.

55:01
    Flyers střílejí kolem branky.

54:02
    Voráček hledal někoho před brankou. Dubnyk kryje.

53:09
    Moss vyloučen za nedovolené bránění. Šance pro hosty jak dát kontaktní gól.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 19. Doan (Vermette, Boedker), 36. Vermette (Michálek, Erat), 43. Larsson (Boedker, Yandle), 60. Vermette – 53. R.J.Umberger (Streit, Couturier), 56. R.J.Umberger (Couturier, Lecavalier)

Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Ekman Larsson, Michálek, Yandle, Stone, Gormley, Murphy – Boedker, Vermette, Doan – Erat, Hanzal, Gagner – Rieder, Chipchura, Moss – McMillan, Vitale, Korpikoski Trenér: Dave Tippett
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Grossmann, Streit, N.Schultz, Coburn, MacDonald, L.Schenn – Raffl, Giroux, Voráček – B.Schenn, Laughton, Simmonds – Umberger, Couturier, Read – VandeVelde, Lecavalier, Bellemare Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Martell, Kozari – Murchison, Wheler

Diváci: 16521