Toronto – Carolina 1:4 (kon.) | Florida – Vancouver 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.)
Minnesota – Columbus 1:3 (kon.) | Los Angeles – Calgary 1:2 (po pr.) | San Jose – New Jersey 2:5 (kon.)
Minnesota Wild
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Columbus Blue Jackets
Úterý 20.01.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To už je z mé strany vše. Přeji klidný zbytek noci! (04:42:43)

1. James Wisniewski (CBJ) 1+2
    2. Sergej Bobrovskij (CBJ) 25 zák., 1 gól, 96,2%
    3. Zach Parise (MIN) 1+0

Je konec! Columbus vítězí na ledě Minnesoty Wild 1:3 a připisuje si druhou výhru v řadě. Wild se touto porážkou zase více vzdálila účast v play-off. O osudu dnešního zápasu rozhodla třetí třetina, která přinesla nejkvalitnější hokej. Hrdinou Modrokabátníků se stal obránce James Wisniewski, který se nejprve ve 46. minutě v přesilovce postaral o vítězný zásah a tři minuty před koncem pak po jeho nahození pečetil vsledek tečující Scott Hartnell.

Střely na branku ve 3. třetině – 9:9, celkem – 26:23

Dnešní utkání sledovalo 19064 diváků.

60:00

59:45
    Ofsajd Minnesoty, myslím, že je hotovo.

59:28
    Calvert od červené čáry minul prázdnou domácí klec!

59:14
    Nahození od modré lapil Bobrovskij. Ještě buly před jeho brankou.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:53
    Ani teď to domácím nevyšlo. Před brankou soupeře rozpoutali velký závar, ale puk je pod ruským brankářem Columbusu.

58:41
    Po Spurgeonově nahození se stažil kotouč za Bobrovského protlačit dorážející Parise. Neuspěl.

58:12
    Hosté si vzali time-out.

58:12
    Bobrovskij svým zákrokem raději přerušil hru. Branka Wild je již prázdná!
    Scott HARTNELL - 1:3

56:57
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hosté se přibližíjí druhému vítězství v řadě! James Wisniewski od modré nahodil kotouč na branku a před Dubnykem clonící SCOTT HARTNELL ho dokázal pohotově tečovat. Desátý gól Hartnella v sezóně – 1:3. Asistence: James Wisniewski.

56:51
    Hartnell našel pěknou přihrávkou Andersona, který z první pálil vedle.

56:06
    Poslední reklamní přestávka v utkání.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 19. Parise (Koivu, Pominville) – 8. Dubinsky (Wisniewski, Connauton), 46. Wisniewski (Foligno, Hartnell), 57. Hartnell (Wisniewski)

Minnesota Wild: Dubnyk (Backström) – Brodin, Suter (A), Folin, Scandella, Dumba, Spurgeon – Pominville, Koivu (C), Parise (A) – Vanek, Haula, Zucker – Fontaine, Brodziak, Cooke – Carter, Coyle, Niederreiter. Trenér: Mike Yeo
    Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Savard, Johnson (A), Wisniewski, Connauton, Tjutin (A), Prout – Anderson, Dubinski (A), Hartnell – Morin, Johansen, Foligno – Atkinson, Wennberg, Calvert – Skille, Letestu, Tropp. Trenér: Todd Richards

Rozhodčí: Leggo, Rooney – Shewchyk, Mach

Diváci: 19064