Ottawa – Toronto 4:3 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Columbus 4:0 (kon.)
Colorado – Boston 3:2 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Calgary 6:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 4:2 (kon.)
po s.n. (0:2)
Pittsburgh Penguins
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)
Chicago Blackhawks
Čtvrtek 22.01.2015, 02:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemné čtvrteční ráno. (05:05:01)

Československá stopa v utkání:
    Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:51
    Marián Hossa (CHI) 1+1, 2 střely, čas na ledě 20:28

1. Marián Hossa (CHI) 1+1
    2. Brandon Saad (CHI) 0+1
    3. Zach Sill (PIT) 1+0

Viděli jsme kvalitní a neuveřitelně dramatický zápas, na jehož konci se radují hosté ze Chicaga. Ti si připisují bonusový bod díky dobře zvládnutým nájezdům. Domácí však dnes byli minimálně vyrovnaným soupeřem.

Jonathan TOEWS - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Chicago Blackhawks.
    Rozdílovou trefu zaznamenal kapitán JONATHAN TOEWS přesnou střelou mezi betony, jeho spoluhráč Patrick Kane poté celý rozstřel ukončil.

2. série
    0:2
    Kane provedl nájezd takřka přesně jako jeho spoluhráč a střelou mezi betony překonává Fleuryho!

2. série
    0:1
    Crosby to zkusil k tyči, narazil však na Crawfordův beton.

1. série
    0:1
    Toews zamířil přesně mezi betony a posílá Chicago do vedení!

1. série
    0:0
    Perron trefil si položil Crawforda, ale trefil jen tyč!

Samostatné nájezdy začínají.

Zápas tedy rozhodnou nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:35
    Scuderi to zkusil z levého kruhu, Crawford ale tento souboj opět vyhrál.

64:00
    Neuvěřitelná ofenzivní podívaná pokračuje na obou stranách i v prodloužení. Do jeho konce zbývá jedna minuta.

63:05
    Hossa se ocitl tváří v tvář domácímu brankáři, krásnou kličkou jej objel, ale netrefil branku!

62:22
    Kane vpadl do pásma, obtočil se o 360 stupňů a snažil se překvapit Fleuryho. Neuspěl.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 26. Sill (Ebbett), 33. Downie (Goc, Arcobello) – 7. Rundblad (Hossa, Toews), 23. Hossa (Seabrook, Saad), rozh. náj. Toews