Ottawa – Toronto 4:3 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.) | Winnipeg – Columbus 4:0 (kon.)
Colorado – Boston 3:2 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Calgary 6:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 4:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
Colorado Avalanche
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Boston Bruins
Čtvrtek 22.01.2015, 04:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Loučím se s Vámi a přeji pěkné ráno. (06:54:25)

3. Brad Marchand (BOS) 1+0

Dnešní utkání je u konce. Bonusový bod navíc si nakonec po zásluze připisuje domácí tým, který byl ve třetí třetině i v prodloužení lepším mužstvem. Colorado v prodloužení trefilo dokonce dvě tyčky a lepší bylo i v samostatných nájezdech. V těch jsme poznali jen jediného střelce, kterým byl Nathan MacKinnon.

Nathan MACKINNON - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Colorado Avalanche.
    Autorem vítězné branky je NATHAN MACKINNON.

3. série
    0:0
    Patrice Bergeron musel skórovat, ale to se mu nepovedlo.

3. série
    0:0
    Ani Alex Tanguay neproměňuje svůj nájezd.

2. série
    0:0
    David Pastrňák se rozjel velmi pomalu a nakonec těsně přestřelil klec.

2. série
    0:0
    Matt Duchene zkoušel rychlý bekhendový blafák, ale neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Po šedesáti pěti odehraných minutách stále panuje vyrovnaný stav. V prodloužení byly jednoznačně lepším týmem domácí Laviny, které vyhrály na střely tuto části hry 4 – 0.

Střely na branku: 36 – 24

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:18
    Dougie Hamilton se pokoušel vypálit na Varlamova, ale jeho pokus byl zblokovaný a končí na střídačce domácího týmu.

63:35
    Rána Nathana MacKinnona těsně minula levou tyč branky hostů.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 20. Iginla (Tanguay, Duchene), 59. O'Reilly (Everberg, Mitchell), rozh. náj. MacKinnon – 27. Krug (Lucic, Pastrňák), 45. Marchand (Krejčí, Smith)