Standard – Anderlecht 2:0 (kon.) | Cercle Brugge – Club Brugge 0:3 (kon.) | Gent – Oostende 3:1 (kon.)
Standard Lutych
2:0 (0:0)
RSC Anderlecht
Neděle 25.01.2015, 14:30 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:35:52)

Zápas končí ve 101. minutě, rozhodčí Boucault se rozhodl nastavit minimálně dvojnásobek toho, co si vyžádalo krátké přerušení hry po vyloučení hostujícího Defoura. Nakonec domácí vybojovali vítězství, když se dvakrát prosadili ve druhé půli. Hostům se dnes, zejména před pokutovým územím soupeře, vůbec nedařilo.

90+11

90+10
    To tak často k vidění není, deset minut nastavit nad rámec základní hrací doby, tak dlouho se rozhodně hra nepřerušovala ve druhém poločase, těžko říci, kde sudí nabral tolik minut.

90+9
    Žlutou kartu dostává N'Sakala (RSC Anderlecht).

90+9
    Domácí rozehráli "na kráko", snaží se hlavně udržet míč na polovině RSC.

90+8
    V osmé minutě nastavení ještě volný kop pro Standard, na polovině RSC.

90+7
    Již sedmá minuta nastaveného času, je to pochopitelné, vzhledem k krátké pauze po vyloučení Defoura.

90+5
    A to ani nyní, kdy už máme pátou minutu nastaveného času, hosté s míčem na polovině Standardu.

90+3
    Hraje se třetí minuta nastaveného času, sudí stále zápas neukončil.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je již zřejmě jasno.
    Igor DE CAMARGO - 2:0

88
    Standard právě vstřelil branku!
    IGOR DE CAMARGO dostává přihrávku na pravou stanu, uvnitř vápna, kde se útočník Standardu dokázal prosadit a druhým gólem zřejmě definitivně zlomil odpor soupeře.

86
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Lumanza-Lembi, přichází Carcela.

85
    Žlutou kartu dostává Mehdi Carcela (Standard Lutych).

85
    Klještan dokázal vybojovat míč ve svém vápně, odvrátil tak nebezpečí před svou brankou.

83
    Standard nyní drží míč na polovině soupeře, tedy co nejdál od své branky.

81
    Pálí z nějakých třiceti metrů domácí M'Poku, Proto musí zasahovat.

80
    Posledních deset minut, hostům se čas, potřebný alespoň na vyrovnání, povážlivě krátí.