ERA Basketball Nymburk
84:90 (22:21, 37:51, 55:70)
VEF Riga
Neděle 25.01.2015, 16:00 • SA Královka • VTB liga

Dnešní utkání je u konce. Nymburk kromě první čtvrtiny v celém průběhu prohrával a rozdíl ve skóre byl i sedmnáctibodový. V závěru sice lehce zápas zdramatizoval, ovšem šesti bodovou porážku už odvrátit nedokázal. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (17:51:50)

40:00
    Konec zápasu. (84:90)

39:58
    V samém závěru ještě dává dva body Raivio. (84:90)

39:53
    Lowery proměnil oba dva trestné hody. (82:90)

39:53
    Po zablokované střele Hrubana je tu faul na Loweryho. (82:88)

39:41
    Faulovaný Timaa proměňuje jeden trestný hod. (82:88)

39:40
    Ten Hruban proměňuje a je tu oddechový čas pro lotyšský výběr. (82:87)

39:40
    Hruban dává koš s faulem, bude tu trestný hod! Do konce chybí už jen 20 sekund! (81:87)

39:36
    Lowery proměnil oba dva trestné hody. (79:87)

39:33
    Simmons se trefil za dva body, Lowery je okamžitě faulován. (79:85)

Robinson byl faulován a proměnil oba trestné hody, Nymburk si ještě bere oddechový čas. (77:85)

39:27
    Hruban dává další trojku a je to jen o šest. (77:83)

39:13
    Timaa si pohrál s Bednou a dává další dva body. (74:83)

38:32
    Simmons dává hodně těžkou trojku asi metr za čarou. (74:81)

Oddechový čas pro domácí výběr. (71:81)

38:27
    Robinson si sám doskočil svou střelu a minutu a půl před koncem je to o deset bodů, tohle už Nymburk jen velmi těžko stáhne. (71:81)

37:53
    Hruban vykřesává naději po úspěšné trojce. (71:79)

37:22
    Robinson dává se štěstím koš, na druhé straně byl zablokován Washington. (68:79)

Viktor Sandev

ERA Basketball Nymburk: 4 Benda, 5 Raivio, 6 Washington, 7 Hruban, 9 Welsch, 11 Simmons, 15 Bartoň, 16 Bennet, 23 Burns, 31 Kříž, 41 Stutz, 55 Pomikálek
    VEF Riga: 3 Lowery, 5 Mejeris, 6 Timma, 7 Jakovics, 8 Fall, 11 Strelnieks, 14 A. Berzinš, 22 Robinson, 27 Zakis, 31 J. Berzinš, 32 Pasecniks
    Čtvrtiny: 22:21, 15:30, 18:19, 29:20