Katar – Rakousko 29:27 (kon.) | Slovinsko – Severní Makedonie 30:28 (kon.) | Chorvatsko – Brazílie 26:25 (kon.)
Španělsko – Tunisko 28:20 (kon.)
Španělsko
28:20 (18:9)
Tunisko
Neděle 25.01.2015, 19:00 • Lusail Multipurpose Hall • Mistrovství světa (play off)

Španělsko zvítězilo nad Tuniskem 28:20 a doplnilo tak Katar a Slovinsko ve čtvrtfinále. V něm se utkají s vítězem zápasu Island-Dánsko.

Dnešní čtveřici čtvrtfinalistů doplnilo Chorvatsko, které v souběžně hraném utkání po vyrovnaném průběhu porazilo Brazílii 26:25.

To je ode mě pro dnešek vše, budu se těšit u dalších přenosů. (20:31:47)

60
    Konec zápasu. (28:20)

60
    Obrana Španělů již nebyla koncentrovaná a v poslední minutě inkasovala dvě branky. (28:20)

60
    V poslední minutě ještě Tunisané snižují. (28:19)

59
    Na desetibrankový rozdíl ve skóre vzápětí navyšuje z pravého křídla Victor Tomas. (28:18)

59
    Dvě minuty před koncem zápasu upravuje ještě výsledek z levého křídla Oussama Boughanmi. (27:18)

55
    Tu proměnil Valero Rivera. (27:17)

55
    Juan Andreu vybojoval v krátkém čase druhou sedmičku. (26:17)

54
    Tu proměnil technickou střelou přes prsty Victor Tomas. (26:17)

53
    Juan Andreu byl faulován při střelbě, rozhodčí nařídili sedmimetrový hod. (25:17)

52
    Na druhé straně se opět prosazuje španělský hráč s číslem 26, Jesus Antonio Garcia. (25:17)

51
    Oussama Boughanmi si z křídla seběhl do prostoru spojky a odtamtud vyslal gólovou střelu. (24:17)

50
    Jesus Antonio Garcia rychle využívá přesilovku, prosadil se z proskoku na levé spojce. (24:16)

49
    Wissem Hmam je vyloučen na dvě minuty. (23:16)

47
    Oussama Boughanmi snižuje při přesilové hře po vyloučení Aguinagaldeho z levého křídla. (23:16)

46
    Gonzalo Perez de Vargas si ve 46. minutě zápasu drží úspěšnost svých zákroků na 44 procentech. (23:15)