Chomutov – Havířov 9:1 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 5:2 (kon.) | Most – Litoměřice 3:6 (kon.)
Kadaň – Jihlava 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 6:4 (kon.) | Kladno – Třebíč 4:2 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 26.01.2015, 17:30 • ZS města Kadaně • 1. liga (ČR)

Je konec! Hosté dokázali zvrátit nepříznivé skóre a radují se z výhry 2:3. Já se Vám omlouvám za výpadek, bohužel nás na kadaňském stadionu zradil internet. Děkuji za pochopení a budu se těšit u dalších přenosů z Kadaně. (19:54:50)

60:00

59:10
    Trefný nahodil na Sáblíka, ten ještě stačil rozehrát.

58:47
    Ránu Kalába Strmeň vyrazil betonem.

58:02
    Necelé dvě minuty před koncem na trestnou lavici míří domácí Hammerbauer (podražení). To je velká komplikace pro kadaňský tým.

56:57
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tři minuty před koncem dělá Dukla důležitý krok v vítězství. Malcovu střelu od modré čáry před Strmeněm šikovně tečoval MATĚJ ZADRAŽIL a puk skončil za zády kadaňského gólmana. Asistence: Ondřej Malec.

55:02
    Šidlík pálil od modré, Strmeň pohotvo nastavil svou lapačku. Vhazuje se po jeho prtavici.

51:03
    Jihlava vyrovnává. Na konci akce byl JAKUB MATAI, jenž zblízka skóruje. Asistence: David Březina, Tomáš Harkabus.

49:18
    Pavlas pálil od modré, Sáblík vyrazil.

47:52
    Omluvte prosím technické problémy.

42:38
    Z levého kruhu vystřelil Šidlík, Strmeň zasahuje vyrážečkou.

42:25
    Mazanec (KAD) potrestán za podražení.

42:18
    Po Semanově nahizení Strmeň drží puk. Vhazuje se o jeho levici.

42:00
    Semanovu střelu bravurně zachytil Černý.

41:23
    Račuk obkroužil branku, mezi tři tyče však zamířit nedokázal.

41:15

40:42
    Tečovaná střela Prokše o kousek minula pravou tyč Strmeňovy branky.

Jiří Novotný

Branky a nahrávky: 8. Hammerbauer (L.Novák, J,Novák), 32. Račuk (Šagát, Mrázek) – 3. Malec (Mocek, Kuřítko), 52. Matai (Březina, Harkabus), 57. Zadražil (Malec)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Černý, Mrázek, Trefný, Mazanec, Havel – Ton, Kůs, Jíra – Šagát, Sikora, Račuk – J. Novák, L. Novák, Hammerbauer – Müller, Ringler, Berlev
    HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Kaláb, Schejbal, Dobrovolný, Čáp, Čermák, Šidlík, Mocek – Čachotský, Melenovský, Seman – Matula, Semerád, Matai – Prokš, Zadražil, Harkabus – Březina, Malec, Kuřítko

Rozhodčí: Škrobák, Jílek, Špergl