Chomutov – Havířov 9:1 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 5:2 (kon.) | Most – Litoměřice 3:6 (kon.)
Kadaň – Jihlava 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 6:4 (kon.) | Kladno – Třebíč 4:2 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:4 (3:0, 1:1, 1:3)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Pondělí 26.01.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Dnešnímu utkání přihlíželo 914 diváků. (21:19:14)

Ve třetí třetině se strhlo ještě drama hosté dokázali snížit na 4:3 zásluhou Aleše Padělka a Martina Parýzka. Domácí potom dokázali odskočit na rozdíl dvou branek zásluhou dvougólového střelce Tomáš Drtila. Hosté ale dvě minuty před koncem opět snížili stav utkání na rozdíl jediné branky, trefu zaznamenal Jakub Babka. Vteřinu před koncem ještě nebezpečně pálil Melka, ale Svoboda si tuto střelu pohlídal. Tři body tak zůstávají na domácí půdě.

Tomáš Drtil dvě minuty hrubost. Jan Platil dvě minuty sekání plus dvě minuty hrubost.
    Konec zápasu okořenila bitka mezi Drtilem a Platilem.

Po konci zápasu se strhla za bránou Svobody bitka, rozhodčí budou ještě rozdávat tresty na obou stranách.

60:00

59:59
    Hosté se dostali ještě k jednomu zakončení. Svoboda zasahoval proti Melkovi svýma betonama.

59:57
    Vhazuje se před Svobodu, hosté hrají bez gólmana.

59:57
    Oddechový čas pro hosty.

59:57
    Máme tu ještě jedno vyloučení. Martin Novotný dostává dvě minuty za sekání.

59:48
    Marek Haas vyhodil puk z obranného pásma Šumperka.

59:28
    Čeněk Novák na střídačce, hosté to zkouší se šesti hráči v poli.

59:02
    Šumperk vyhazuje puk do středního pásma.
    Jakub BABKA - 5:4

57:38
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A opět tu máme velké drama! JAKUB BABKA dokázal nadvakrát dostat puk za záda Miroslava Svobody a snižuje tak stav utkání na 5:4. Asistence: Antonín Melka, Tomáš Rousek.

56:46
    Tomáš Sedlák dostává dvě minuty za hákování. Ve stejném čase je vyloučen i hostující hráč Antonín Melka za hrubost.

56:00
    Tvrdá střela Sedláka z modré končí v lapačce Nováka.
    Tomáš DRTIL - 5:3

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 12. Žálčík (Velecký), 13. Plášek (Haas M., Bail), 15. Velecký (Plášek, Moskal), 24. Drtil (Moskal), 56. Drtil (Plášek, Sedlák) – 34. Milfait (Melka, Platil), 45. Padělek (Malník), 47. Parýzek (Rousek, Melka), 58. Babka (Melka, Rousek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Koutský) – Bail, Holík, Gewiese, Sedlák T., Novotný, Slavík, Drtil – Haas M., Plášek, Velecký – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Bláha, Vachutka – Rimmel, Berger, Popelka
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Novák (Barus) – Platil, Parýzek, Semrád, Kolář, Pavlíček, Sklenička, Sedlák J. – Tomek, Melka, Rousek – Maliník, Padělek, Babka – Milfait, Sedláček, Minárik – Chlubna, Klhůfek, Kozlík

Rozhodčí: Kubičík – Barteček, Vengřín