Club Brugge – Oostende 2:0 (kon.)
Club Brugge KV
2:0 (1:0)
KV Oostende
Pátek 30.01.2015, 20:30 • Jan Breydelstadion (Kapacita: 29 472) • Belgická Jupiler Pro League

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek pátečního večera a někdy příště opět na shledanou. (22:28:08)

Domácí si z dnešního zápasu zcela zaslouženě připisují do tabulky plný počet bodů. Už od šesté minuty bylo jasné že to hosté budou mít velmi těžké, když se nechal po nesmyslném faulu vyloučit Musona. Domácí se dostali do vedení už ve 13. minutě když se po skvělé přihrávce Oularého trefil Izquierdo. Na druhý gól jsme si museli počkat až do druhého poločasu a netrvalo to dlouho a Gedoz poslal skvělými nůžkami svůj tým do vedení 2:0. Hosté se už na nic nezmohli a z dnešního zápasu si neodnášejí žádný bod.

Držení míče : 58% – 42%
    Střely celkem : 18 – 4
    Střely na branku : 9 – 1

90+3

90+3
    Hosté si ještě vystřídají. Hřiště opouští Hoefkens a místo něj nastupuje Milić.

90+2
    Domácí posílají míč až ke svému brankáři.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

89
    De Bock se dostal ke střele z hranice vápna, míč však končí vysoko nad brankou.

88
    Jeden z hostujících hráčů se dopustil útočného faulu a domácí příliš nikam nepospíchají s rozehráním tohoto přímého kopu.

87
    Domácí si nyní předávají míč na své polovině.

86
    Hosté si nyní mezi sebou nerozuměli a míč putuje až ke Kujovičovi.

84
    Izquierdo nyní vyfasoval žlutou kartu za simulování.

84
    Nyní byl i na druhé straně odpískán ofsajd a u míče jsou opět domácí.

83
    De Sutter nyní sice vypálil velmi pěknou střelu uvnitř vápna, dříve mu byl ale odpískán ofsajd.

82
    Vázquez si nerozuměl se svými spoluhráči a míč tak končí v rukavicích Ovona.

81
    Domácí jsou nyní u míče a nikam nepospíchají.

80
    Canesin se skvěle uvolnil na levé straně přes dva domácí obránce a také se dostal ke střele, tato střela byla však z obrovského úhlu a Kujovič s ní neměl větší problémy.

79
    Vormer se ocitl v obrovské šanci! Vázquez poslal míč na malé vápno kde se objevil úplně sám Vormer, překonat Ovona se mu však jen trestuhodně nepodařilo.