Omsk – N.Novgorod 2:3 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 1:5 (kon.) | Jekatěrinburg – Minsk 4:3 (2:0 po s.n.)
Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 5:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 4:5 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 2:1 (kon.)
Soči – Viťaz 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 1:0 (kon.) | Jokerit – HC Slovan 4:0 (kon.)
Petrohrad – Atlant 1:3 (kon.) | Riga – Záhřeb 1:2 (kon.)
Barys Nur-Sultan
1:5 (0:2, 0:3, 1:0)
CSKA Moskva
Pátek 30.01.2015, 14:00 • Sport Complex • KHL

V dnešním zápase zlepšil tým, který byl po dvě třetiny lepším týmem. Toto je ode mně vše a přeji hezký zbytek dne. (17:00:43)

60:00

59:34
    Domácí se ještě snaží, ale o vítězi je rozhodnuto.

58:35
    Ofsajd zastavil akci domácích a vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty.

56:36
    Hráči CSKA nyní k ničemu nepouští domácí hráče.

55:06
    Jeden z domácích hráčů zkusil střelu až z vlastní třetiny, ketrá končí zakázaným uvolněním.

53:28
    Jeden z domácích hráčů se dokázal ze svého pásma dostat až před Sorokina, který nakonec nemusel zasahovat .

51:37
    Domácí se stále snaží něco vymyslet, ale na nějaké otočení zápasu už je nejspíše pozdě.

49:40
    Pro neutrálního diváka se hraje ve třetí třetině opravdu skvělý hokej nahoru a dolu.

48:05
    Astana kompletní.

47:30
    Astana výborně brání a nepouští soupeře do vážnějšího ohrožení branky.

46:53
    Zajcev pálil od modré a střela mířila vedle levé tyče!

46:05
    Vyloučení na straně domácích. Za podražení se jede posadit Upper.

45:29
    Teď to zkouší CSKA, která zakládá útok od své branky.

43:57
    Domácí hrají výborně a drtí svého soupeře, ale nutno podotknout, že to si měli uvědomit dříve.
    Miki LUNDIN - 1:5

43:04
    Astana právě vstřelila branku!
    A domácí borci snižují díky MIKOVI LUNDINOVI, který využívá přesilovou hru. Asistence: Nigel Dawes.

42:01
    Domácí teď krásně zakombinovali a jeden z nich nedokázal propasírovat puk do poloodkryté brány a trefil tyč hostující brány!

Ondřej Terber

Branky a nahrávky: 44. Lundin (Dawes) – 11. Mamin (Ljubimov), 15. Andronov (Muršak), 25. Da Costa (Andronov), 32. Zajcev, 40. Ljubimov

Barys Nur-Sultan: Poluektov (Laco) – Dallman, Lundin, Bochenski, Boyd, Dawes – Savčenko, Semjonov, Starčenko, Antropov, Rudenko – Bartulis, Blokhin, Poliščuk, Upper, Romanov – Ryspajev, Tserenok, Mikhailis, Kvasha, Gavrilin.
    CSKA Moskva: Sorokin (Lalande) – Denisov, Zajcev, Grigorenko, Engqvist, Mursak – Němec, Kiselevič, Hjalmarsson, Andronov, Da Costa – Panin, Jegoršev, Mamin, Stats, Makarov – Naumenkov, Zhafyarov, Ljubimov, Arťuchin, Kvartalnov.