Fehérvár – Znojmo 4:3 (kon.)
Fehérvár AV19
4:3 (3:1, 1:0, 0:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 01.02.2015, 17:45 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • bet-at-home ICE Hockey League

Orli vyhráli závěrečnou třetinu o dvě branky, ale na vyrovnání, zisk bodu a posun na třetí místo to nestačilo. Přesto se výkon znojemského týmu v kombinované sestavě dá označit za velmi sympatický, ke kýženému bodu chyběl kousek.

Znamená to, že Znojmo končí po základní části EBEL na pátém místě a v úterý 10. února začne po reprezentační přestávce nadstavbovou část na ledě Linze. Kompletní rozpis zápasů a více informací najdete již brzy na www.hcorli.cz. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (20:06:14)

60:00

59:52
    Kombinaci Orlů zakončoval Jakub Grof, ale netrefil se do střely podle představ.

59:37
    Jiří Režnar si bere oddechový čas.

59:37
    Sikorcin (FEH) vyloučen na dvě minuty, Znojmo bude hrát v šesti proti čtyřem. Velké drama na závěr.

59:10
    Branka Znojma je prázdná, Orli to zkusí v šesti hráčích!

58:32
    Sarauer vyváží kotouč z vlastního pásma a šetří čas.

58:04
    Orli byli blízko, Berounova střela z dobré pozice ale míří těsně nad břevno!

57:05
    Zakázané uvolnění Fehérváru.

56:46
    Znojemští fanoušci ženou své oblíbence dopředu, domácí jsou pod tlakem. Vzhledem k ostatním výsledkům by Orlům na třetí místo stačil jeden bod, tedy i jeden gól.

55:48
    Orli právě vstřelili branku!
    Tak pozor, je tu přeci jen drama! Znojmo bleskově využívá přesilovku, poté co se tvrdou ranou od modré prosazuje ANTONÍN BOŘUTA. Asistence: Jakub Grof a Adam Havlík.

55:45
    Marino vyloučen na dvě minuty, poslední šance pro Orly?

55:28
    Zakázané uvolnění domácích.

55:01
    Znojmo se nevzdává a tlačí se dopředu, času už mu ale moc nezbývá.

54:27
    Téměř se nepřerušuje, Jassovu ránu sráží domácí obrana mimo nebezpečí.

53:30
    Znojmo v útoku a Rajna pod tlakem, se střelou od modré si ale s problémy poradil.

52:39
    Grof je zpátky na ledě, tohle oslabení zvládlo Znojmo velmi dobře.

51:36
    Tahle přesilovka se maďarskému týmu nedaří, Orli zatím poměrně v pohodě brání a vyhazují kotouče.

50:39
    Grof si odsedí dvě minuty, domácí mají přesilovku.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 4. Sikorcin (Benk), 6. Kovács (Sarauer, Szirányi), 18. Sarauer (Orbán), 39. Wehrs (Sarauer, Sikorcin) – 13. Beroun (Klhůfek, Jass), 44. Grof (Bořuta, Havlík), 56. Bořuta (Grof, Havlík)

Fehérvár AV19: Rajna (Engstrand) – Wehrs, Szirányi, Orbán, Reiter, Ejdepalm, Varga, Hetényi – Kóger, Sarauer, Sarpatki – Kovács, Sikorcin, Marino – Benk, Nemes, Vincze – Németh, Erdely, Magosi.
    HC LERAM Orli Znojmo: Us (6. Nechvátal) – Bača, Sova, Nemčík, Grof, Bořuta, Jass – Šedivý, Fiala, Havlík – Beroun, Klhůfek, Číp – Špaček, Bartoš, Novák – Podešva, Rehuš.

Rozhodčí: M. Nikolić, Widmann – Hofstätter, Johnstone