Třinec – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Zlín – Litvínov 4:2 (kon.) | Liberec – Vítkovice 4:2 (kon.)
Olomouc – Sparta 2:6 (kon.) | Mountfield HK – Plzeň 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 7:1 (kon.)
Slavia – K. Vary 1:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:5 (2:1, 0:3, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 13.02.2015, 17:00 • Werk Arena, Třinec (kapacita: 5200 míst) • Tipsport extraliga

Z mé strany to je pro dnešek vše, u dalších zápasů se s Vámi těším na počtenou! (19:29:34)

Statistiky zápasu:

Střely na branku: 29:30
    Zblokované střely: 14:13
    Střely mimo: 13:8
    Hity: 21:12

Z vítězství v dnešním duelu se raduje hostující Mladá Boleslav, která zásluhou velmi vydařené druhé třetiny poráží lídra tabulky a připisuje si velmi cenné tři body v boji o předkolo play-off.

60:00

59:36
    Ještě jedno vyloučení v zápase. Na trestnou lavici usedá Václav Kočí, odpyká si dvě minuty za podražení.

59:20
    Ještě do jedné šance se dral hostující Pabiška, Hamerlík ale byl úspěšný.
    Tomáš KLIMENTA - 2:5

58:15
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Zřejmě máme rozhodnuto! Přihrávku Plíhala přesně vystihl TOMÁŠ KLIMENTA, ujel všem třineckým hráčům a dovezl kotouč do prázdné branky domácích! Bez asistence.

58:08
    Štefan Ružička před brankou dorážel kotouč na hostujícího brankáře, úspěch to ale nepřineslo.

58:01
    Do konce třetí třetiny chybí dvě minuty. Mladoboleslavští velmi aktivně napadají třineckou rozehrávku, domácí si tak nemohou vytvořit kloudnou šanci.

57:47
    Oddechový čas pro domácí.

57:47
    A další zakázané uvolnění v podání hostujícího týmu.

57:36
    Další nepřesná akce Třineckých, tentokráte ale vše končí icingem hostů. Buly před Růžičkou.

57:20
    Bruslařům se po buly povedlo dostat kotouč do střední třetiny, domácím se krátí čas.

57:06
    Peter Hamerlík odjíždí na střídačku, Oceláři to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

57:06
    Povedlo se to až teď po nahození Galvase, které letělo přímo na brankáře Růžičku. Buly v pásmu Mladé Boleslavi.

56:45
    Hra se drží ve střední třetině, domácí se stále marně snaží o přechod do útočné třetiny.

56:19
    Rozhodčí teď chybně hostům odpískali icing, vhazovat se proto bude ve středovém kruhu. Nejprve ale následuje komerční přestávka.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 8. Hrňa (Orsava), 11. Žejdl (Nosek, Polanský) – 19. Musil (Klimenta, Trška), 22. Jarůšek (TS), 25. Bárta (Vrbata, Klimenta), 26. Pacovský (Kašpařík), 59. Klimenta

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla (C), Hrabal, Linhart, Galvas, Doudera, Nosek, Trončinský – Orsava, Kreps, Hrňa – Žejdl, Polanský (A), Dravecký – Ružička Š., Plíhal, Rákos – Matuš, Růžička Marek, Cienciala
    BK Mladá Boleslav: Růžička Martin (Rittich) – Stříteský, Ovčačík (A), Robar, Kočí (C), Trška, Vidmar, Čermák – Látal, Musil, Klimenta – Jarůšek, Vrbata, Bárta – Mikulík, Kašpařík, Pabiška – Pacovský, Lenc

Rozhodčí: Pavel Hodek, Alexander Pavlovič – Milan Jindra, Michal Zika

Diváci: 5 200 (vyprodáno)