Nashville – NY Rangers 3:2 (kon.) | Tampa – Los Angeles 2:4 (kon.) | Boston – NY Islanders 2:1 (kon.)
Buffalo – Dallas 3:2 (kon.) | Toronto – Edmonton 5:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 1:4 (kon.)
Montreal – New Jersey 6:2 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:0 (kon.) | Arizona – Detroit 1:3 (kon.)
Vancouver – Pittsburgh 5:0 (kon.) | San Jose – Carolina 4:5 (kon.) | St. Louis – Chicago 2:4 (kon.)
Washington – Philadelphia 1:3 (kon.) | Florida – Nashville 2:3 (2:3 po s.n.) | Buffalo – NY Islanders 2:3 (kon.)
Tampa – Anaheim 5:3 (kon.) | NY Rangers – Dallas 2:3 (po pr.)
Boston Bruins
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
New York Islanders
Neděle 08.02.2015, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

To je ode mě pro tentokrát vše. Přeji příjemný zbytek dnešního dne. (04:09:38)

Využité přesilové hry: 1/3 – 1/4
    Kruger vs. Strome - Bitka z dnešního zajímavého utkání.

1. Tuukka Rask (BOS) 40 zákroků, 1 gól, 97,5%
    2. Patrice Bergeron (BOS) 1+0
    3. Loui Eriksson (BOS) 1+0

Československá stopa v utkání:
    David Pasterňák (BOS) – 15:16 na ledě, 2 střely.
    David Krejčí (BOS) – 18:07 na ledě, 1 střela, 60% úsp. na vhazování.
    Zdeno Chára (BOS) – 23:28 na ledě, 1 střela, 2 hity.

Máme tu konec napínavého zápasu, který nakonec ovládl domácí Boston Bruins i díky svému brankáři, ten si od 10. minuty počínal bez chybně, a jelikož se v poslední třetině podařilo skórovat Erikssonovi, tak si Bruins odnášejí z dnešního zápasu dva body do tabulky.

60:00

59:56
    Boychuk byl v poslední sekundách blízko vyrovnání, to ale zamítl domácí strážce svatyně Rask, který jeho tvrdou střelu chytá.

59:33
    Bruins vyhazují na zakázané uvolnění a New York Islanders si berou oddechový čas. Johnson zůstává na střídačce.

59:27
    New York Islanders již bez brankáře si vytvořili tlak v útočném pásmu, ale brankář Rask zasahovat nemusel, protože všechny střely zablokovali obránci.

58:45
    Boston Bruins kontroluje puk v útočném pásmu, takže Islanders nemohou odvolat brankáře, aby si vyvinuli finální nátlak.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny. Vteřiny do konce nemilosrdně ubíhají a Islanders prohrávají o jednu branku. Podaří se jim vyrovnat nebo Bruins urvou výhru?

56:51
    Strome před vhazování sekl do Lucice, který si to nenechal líbit a šel si to s útočníkem Islanders vysvětlil. Následovala menší strkanice, kterou však rozhodčí kontrolovali. Hlavní rozhodčí Hebert žádný trest udělovat nebude.

Brabovskij si chtěl vybruslit do lepší pozice v mezikruží, ale tvrdě narazil na důrazného slovenského obránce ve službách Bruins Zdena Cháru, který ho poslal nemilosrdně k zemi.

55:25
    Leddy vystřelil od modré čáry. Touto střelou chtěl vyzvat své kolegy k teči, ale puk se dostal pouze do náruče Tuukka Raska.

54:31
    Boston Bruins vyhráli vhazování ve svém obranném pásmu a vyvezli puk až před branku Johnsona, kde se sice chvilku zdrželi, ale pozorná obrana Islanders puk vybojovala zpět.

54:08
    New York Islanders se snaží rychle vyrovnat. Elitní formace Ostrovanů zatlačila Bruins do jejich obranného pásma, kde se ke střele dostal Bailey, jeho střela končí pouze v lapačce brankáře Raska. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostů.
    Loui ERIKSSON - 2:1

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 14. Bergeron, 53. Eriksson (Soderberg, Kelly) – 10. Tavares (Nielsen, Hamonic)

Boston Bruins: Rask (Subban) – Chára, Hamilton, Seidenberg, McQuaid, Krug, Miller – Lucic, Krejčí, Smith – Marchand, Bergeron, Eriksson – Kelly, Soderberg, Pastrňák – Paille, Campbell, Cunningham
    New York Islanders: Johnson (Halák) – Leddy, Boychuk, de Haan, Hamonic, Hickey, Strait – Lee, Tavares, Bailey – Brabovski, Nielsen, Strome – Grabner, Nelson, Kulemin – Martin, Cizikas, Clutterbuck

Rozhodčí: O’Rourke, Hebert – Cormier, Morin